Výsledky

EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020

Absolútne poradie krosový polmaratón (Trasa A – 22km)

Pozícia Meno Priezvisko KlubČíslo Rok Narodenia Pozícia kat. Pohlavie Čas
1Roman BakGenerali balans6019861 M  0-39M1:48:24.1
2Ondrej Benka-RybárŠKP Vysoké Tatry10619822 M  0-39M1:49:07.3
3Damián MockŠAKAL Kalša 5819983 M  0-39M1:53:20.3
4Jakub HerstekBarRan team Bardejov11019924 M  0-39M1:58:31.0
5Peter Gutt 7119791 M 40-99M2:01:13.8
6Jaroslav TomečekMaras Team11519652 M 40-99M2:01:35.7
7Matej PošefkoPrešov8119995 M  0-39M2:01:47.8
8Adam Cina10519926 M  0-39M2:03:28.2
9Michal DečoSura Team12719867 M  0-39M2:05:32.4
10Peter AndraščikWAJASY ,OBS Prešov5919653 M 40-99M2:10:43.7
11Tomáš KoščuškoFlying Monkeys7419938 M  0-39M2:14:13.9
12Jarmila VitovičováČergovRun11419921 F  0-39F2:14:24.6
13Radoslav NehilaSabinov2919849 M  0-39M2:14:52.2
14Dávid GoreBujarí Bujaci10019744 M 40-99M2:15:32.5
15Daniel Kaputa 107198410 M  0-39M2:15:49.1
16Jozef KrenickýČergovRun38198411 M  0-39M2:16:13.7
17Miloš PaločkoOcú Žipov36198112 M  0-39M2:16:19.7
18Juraj RužbarskýHS Čergov9219715 M 40-99M2:16:23.0
19Matúš VeselýZáborské6519726 M 40-99M2:17:04.9
20Juraj IvanovMARAS team9198313 M  0-39M2:17:10.2
21Marek HogerPoprad1919747 M 40-99M2:17:45.8
22Vladimir TrojanovicBuchtickari87198314 M  0-39M2:17:51.7
23Matej KožuškoČergovRun84199815 M  0-39M2:19:21.0
24Zuzana StanovčákováVranov nad Topľou11319812 F  0-39F2:19:46.8
25Ján GargalovičSabinov54198316 M  0-39M2:20:22.4
26Peter PavlinskýČergovRun2419778 M 40-99M2:20:24.0
27Peter SepešiValaliky98198317 M  0-39M2:21:16.2
28Miroslav KundračikMARAS team103198518 M  0-39M2:22:06.8
29Tonka KožuškováČergovRun8319791 F 40-99F2:22:53.4
30Renáta Lechvár 4419893 F  0-39F2:24:52.3
31Peter Mladý 45198419 M  0-39M2:25:02.0
32Slavomír UličnýRažňany5319779 M 40-99M2:25:12.3
33Mirka Polaščíková 2019884 F  0-39F2:26:44.1
34Diana KarpjákováMARAS team10419752 F 40-99F2:28:03.9
35Jozef MargetinKošice40197910 M 40-99M2:30:04.0
36Oskar MackoBardejov32199020 M  0-39M2:31:59.9
37Slavomir Fecko 112198011 M 40-99M2:32:21.7
38Stefan Havryleshko 86198721 M  0-39M2:33:27.2
39Peter MiliczkyKošice116197412 M 40-99M2:33:30.0
40Marek ZakuťanskýCondition Club Valaliky23198013 M 40-99M2:34:33.6
41Tomáš Hanobik 108199122 M  0-39M2:34:48.6
42Marian GargalovicSabinov22198014 M 40-99M2:34:48.7
43Rastislav MiškufZVL AUTO, Prešov78197515 M 40-99M2:35:23.8
44Marian RybarBK Steel Košice21197116 M 40-99M2:36:22.6
45Lukáš KažimírBežiaci gojaci109198223 M  0-39M2:37:14.5
46Imrich BačaSPIDER Porúbka 93198524 M  0-39M2:37:19.3
47Martina StašováSPIDER Porúbka8819783 F 40-99F2:37:19.6
48Pavol PačutaVranov/Lomnica64197817 M 40-99M2:37:27.5
49Branislav ChomaBardejov205199825 M  0-39M2:37:27.8
50Branislav Bíro 85197418 M 40-99M2:38:46.5
51Vladimír VojtekV3V.sk111198126 M  0-39M2:39:08.3
52Katarína DancákováMARAS team719794 F 40-99F2:39:20.4
53Aldona SepešiValaliky9919875 F  0-39F2:40:06.1
54Mikuláš JurčišinPrepletaj nôžkami96195819 M 40-99M2:41:29.0
55Maria Raabova 11819635 F 40-99F2:41:37.8
56Mateusz MonicaApartamenty Łemko Team43197920 M 40-99M2:41:46.7
57Marka ŠebejováMTC Vyšná Šebastová3519866 F  0-39F2:41:58.2
58Ondrej JanigaRun or Die72198127 M  0-39M2:43:56.1
59Richard DečoSura Team126198828 M  0-39M2:45:03.6
60Matúš TurlíkČergovRun77198829 M  0-39M2:45:34.5
61Maja MichalikovaSabinov1119867 F  0-39F2:45:43.0
62Matej Kálna 49199030 M  0-39M2:46:52.1
63Peter Berník 42197921 M 40-99M2:46:52.9
64Peter MichalikSabinov46198831 M  0-39M2:47:50.2
65Jozef KimákKlub bežcov Stropkov6196922 M 40-99M2:48:05.1
66Jan AdamczykGorlicka Grupa Biegowa95195723 M 40-99M2:48:43.9
67Marek DziedziakGorlicka Grupa Biegowa 33196524 M 40-99M2:49:04.2
68Martina GiňovskáŠK pre Radosť1319858 F  0-39F2:50:00.3
69Jana FottováPrešov8919646 F 40-99F2:51:40.6
70Pawel Bodkowski 41197725 M 40-99M2:54:00.0
71Peter PaulikMARAS team91198632 M  0-39M2:54:33.1
72Slavomír TramitaSTG Prešov37197826 M 40-99M2:55:00.5
73Gabriela KvokačkováFričkovce5219899 F  0-39F2:55:38.3
74Eduard Mochnáč 69199633 M  0-39M2:58:10.9
75Stanislav Raab 119196227 M 40-99M2:58:36.9
76Peter KaliňákBardejov122200134 M  0-39M3:00:25.2
77Stanislav HorváthBujarí Bujaci 101197728 M 40-99M3:01:38.3
78Robert RapčanEPC Pro Health Team3196929 M 40-99M3:02:34.2
79Diana Jazudeková 75199510 F  0-39F3:03:30.5
80Wojciech PodlewskiKS Sportiva61197130 M 40-99M3:03:42.7
81Stano UhrinPrešov trail run 8198135 M  0-39M3:04:45.1
82Martin HatalaBardejov48198136 M  0-39M3:05:04.5
83Rastislav FottaPrešov90196431 M 40-99M3:05:21.7
84Matúš GmitterEPC Pro Health Team 1198637 M  0-39M3:07:47.9
85Ľudovít Kovaľ 102196132 M 40-99M3:10:59.5
86František BednarZVL AUTO, Prešov79195833 M 40-99M3:10:59.9
87Igor SemanPrešov73198338 M  0-39M3:11:49.2
88Martin VološinZablúdim lipami68198034 M 40-99M3:13:02.5
89Peter LenčéšEPC Pro Health Team 82197435 M 40-99M3:18:07.6
90Lenka KovaličováEPC Pro Health Team 4198911 F  0-39F3:19:52.1
91Ľubo PoliakEPC Pro Health Team 76197836 M 40-99M3:35:18.8
92Gabriel KaščákBardejov18198139 M  0-39M3:47:04.3
93Martin Pramuk 94198037 M 40-99M3:49:05.2

Kúpeľná sedmička 7km

ženy absolútne poradie

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Zuzana HanusovaAlica1341982Ž31:12.7
2Antónia MihalčinováBardejov 12571993Ž31:31.4
3Mária DanielováSport Rysy Klub 2192001Ž32:45.8
4Jana FottováPrešov2672000Ž38:48.1
5Timea PoloreckáSport Rysy Klub2232004Ž40:22.7
6Hana ChudíkováSport Rysy Klub 2222005Ž41:02.1
7Jana Mruzová 1471991Ž41:04.6
8Slavka Považancová 2311976Ž41:17.3
9Slavka Benkova-RybarovaRokytov2591975Ž41:30.2
10Viera BeňováBardejov2551964Ž41:59.1
11Saskia OľhováPrešov2091971Ž44:20.8
12Andrea Pituchová 2761990Ž44:27.7
13Magdaléna StankovičováEPC Pro Health Team1321968Ž44:27.9
14Simona RapčanováR-Clinic 2291994Ž44:40.5
15Sonja RapčanováR-Clinic2302000Ž44:40.5
16Jana Pangrácová 2101976Ž46:53.2
17Viktória HamarčákováOZ ROKA2491982Ž47:24.5
18Oľga Poliaková 1401969Ž49:39.1
19Zuzana HiščárováGaboltov1291992Ž49:39.5
20Oľga AndrášováEPC Pro Health Team2441978Ž49:56.7
21Valéria KimákováKlub bežcov Stropkov2041968Ž49:57.7
22Jana GanzarčíkovaEPC Pro Health Team1311964Ž50:02.9
23Adela SmetanováActive life Košice1441975Ž50:07.6
24Erika Knapová 2701987Ž50:22.6
25Beáta MikulováNižná Polianka2621973Ž51:22.3
26Barbora MikulováNižná Polianka 2632007Ž53:11.5
27Alena SivčováSRTG Prešov2711971Ž53:15.4
28Adriana Forišova 2451976Ž53:28.5
29Michaela ŠarnikováBardejov1281991Ž54:10.9
30Ema Hutková 2021998Ž54:42.4
31Eva Hutková 2032003Ž54:42.5
32Dorota Podlewska 2261971Ž1:21:32.4

Kúpeľná sedmička 7km

muži absolútne poradie

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Marcin WielosikVisegrad Maraton Rytro2681993M27:51.3
2Sebastian ChłandaGrupetto Gorlice2141985M28:10.6
3Tomáš Dorin 2281989M29:17.4
4Matúš NagyBardejov2422002M29:24.7
5Martin ŠkvareninaSport Rysy Klub2201999M30:09.9
6Štefan SuvákJantex Humenné2361988M30:45.7
7Martin KlimekMokroluh1391982M31:03.9
8Oliver VrábelSport Rysy Klub2242005M31:05.5
9Ján LihositLikostav s.r.o.2511960M32:01.1
10Branislav Slosarčík 2751976M32:13.8
11Martin GeralskýKST Hertník1331999M32:42.0
12Ján KoščuškoBardejov2381969M32:44.4
13Michal Pagáč 2321987M32:58.9
14Jakub Šatánek 2401989M33:12.3
15Vlado GajdošPrešov1461968M33:17.0
16Tomasz PyznarGrupetto Gorlice2171985M33:31.5
17Robert NemcikLK Metropol Kosice 1411967M34:06.0
18Jozef PavúkSpider Porúbka2771972M34:06.6
19Michal CubjakM Team2471979M34:44.9
20Erik PuzderM Team2481994M34:45.0
21Jakub Basa 2531996M35:07.6
22Marián MarkoPSS Prešov1231972M36:04.9
23Jakub Kanca 2341999M36:09.9
24František HalečkaHypsteria Fričkovce2501965M36:10.5
25Pavol Rohaľ 1361991M36:23.3
26Tomáš KručovskýBardejov561994M36:33.2
27Dušan GroškoBardejovská Nová Ves2601996M36:41.0
28Stanislav HolienčíkSport Rysy Klub2181981M36:59.1
29Jerguš JesenskýBardejov1252000M37:17.4
30Marek Šľachtič 2521973M37:23.3
31Luboslav RomanHaZZ Bardejov2271974M37:25.2
32Miroslav Labaj 2411978M37:54.7
33Dárius Holík 1371993M38:04.6
34Jozef KakaščíkNW Running Záborské1431959M38:11.1
35Ľuboš FalatBardejov1301978M38:43.4
36Jozef Pillár 511979M38:51.0
37Dominik PračkoONline Bardejov2371987M40:14.8
38Peter KohútOŠK Ludrová971977M40:28.2
39Marián KubíkŽilina701978M40:38.3
40Slavo MarchevskýBardejov1501971M40:42.1
41Miroslav Berecký 1421991M40:43.8
42Števo Timco 1481966M40:49.8
43Peter Petruš 2541978M41:11.5
44Jan Lazor 1351986M41:27.7
45Jan Bárta 1451988M41:28.0
46Matej ProkopovičR-Clinic2391997M41:44.1
47Dušan Snak 2111975M41:52.2
48František Janík 2331960M41:59.4
49Matúš Jurko 2461992M42:09.0
50Miroslav HutkaEPC Pro Health Team 2011973M42:09.5
51Kamil KačmárBardejov1491975M42:15.6
52Ján Gmiterko 2431969M44:47.6
53František Poliak 1381964M49:39.1
54Jaroslav KosťSTG Prešov2721970M53:15.4
55Andreas BrabecŠport Rysy1242005M54:27.1

Nordic Walking

ženy absolútne poradie

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Anna RešovskáDobšiná2661983Ž1:01:28.0
2Beáta DemekováNW Prešov2781953Ž1:19:07.4

Nordic Walking

muži absolútne poradie

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Viktor Lapšansky 2651965M52:20.6
2Jozef ŠoltésNW Prešov2131966M52:20.9
3Ľubomír GašparSalewa & Dynafit Tatranská Lomnica2731972M53:07.1
4Jozef TomečkoNW Prešov3001953M1:19:09.6

Vekové kategórie

Trasa A – ženy do 39 rokov

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Jarmila VitovičováČergovRun1141992Ž2:14:24.6
2Zuzana StanovčákováVranov nad Topľou1131981Ž2:19:46.8
3Renáta Lechvár 441989Ž2:24:52.3
4Mirka Polaščíková 201988Ž2:26:44.1
5Aldona SepešiValaliky991987Ž2:40:06.1
6Marka ŠebejováMTC Vyšná Šebastová351986Ž2:41:58.2
7Maja MichalikovaSabinov111986Ž2:45:43.0
8Martina GiňovskáŠK pre Radosť131985Ž2:50:00.3
9Gabriela KvokačkováFričkovce521989Ž2:55:38.3
10Diana Jazudeková 751995Ž3:03:30.5
11Lenka KovaličováEPC Pro Health Team 41989Ž3:19:52.1

Trasa A – ženy B nad 40 rokov

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Tonka KožuškováČergovrun831979Ž2:22:53.4
2Diana KarpjákováMARAS team1041975Ž2:28:03.9
3Martina StašováSPIDER Porúbka881978Ž2:37:19.6
4Katarína DancákováMARAS team71979Ž2:39:20.4
5Maria Raabova 1181963Ž2:41:37.8
6Jana FottováPrešov891964Ž2:51:40.6

Trasa A – Muži A do 39 rokov

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Roman BakSpartan Patriot Team Svk601986M1:48:24.1
2Ondrej Benka-RybárŠKP Vysoké Tatry1061982M1:49:07.3
3Damián MockŠAKAL Kalša581998M1:53:20.3
4Jakub HerstekBarRan team Bardejov1101992M1:58:31.0
5Matej PošefkoPrešov811999M2:01:47.8
6Adam CinaPrešov1051992M2:03:28.2
7Michal DečoSura Team1271986M2:05:32.4
8Tomáš KoščuškoBardejov741993M2:14:13.9
9Radoslav NehilaSabinov291984M2:14:52.2
10Daniel Kaputa 1071984M2:15:49.1
11Jozef KrenickýČergovrun381984M2:16:13.7
12Miloš PaločkoOcú Žipov361981M2:16:19.7
13Juraj IvanovSigord91983M2:17:10.2
14Vladimir Trojanovic 871983M2:17:51.7
15Matej KožuškoBeh Hrebeňom Eergova841998M2:19:21.0
16Ján GargalovičSabinov541983M2:20:22.4
17Peter Sepeši 981983M2:21:16.2
18Miroslav KundračikMARAS team1031985M2:22:06.8
19Peter Mladý 451984M2:25:02.0
20Oskar MackoBardejov321990M2:31:59.9
21Stefan Havryleshko 861987M2:33:27.2
22Tomáš Hanobik 1081991M2:34:48.6
23Lukáš KažimírZáhradné1091982M2:37:14.5
24Imrich BačaHankovce931985M2:37:19.3
25Branislav ChomaBardejov2051998M2:37:27.8
26Vladimír VojtekV3V.sk1111981M2:39:08.3
27Ondrej Janiga 721981M2:43:56.1
28Richard DečoSura Team1261988M2:45:03.6
29Matúš TurlíkČergovRun771988M2:45:34.5
30Matej Kálna 491990M2:46:52.1
31Peter MichalikSabinov461988M2:47:50.2
32Peter Paulik 911986M2:54:33.1
33Eduard Mochnáč 691996M2:58:10.9
34Peter KaliňákBardejov1222001M3:00:25.2
35Stano UhrinPrešov81981M3:04:45.1
36Martin HatalaBardejov481981M3:05:04.5
37Matúš GmitterEPC Pro Health Team 11986M3:07:47.9
38Igor SemanPrešov731983M3:11:49.2
39Gabriel KaščákBardejov181981M3:47:04.3

Trasa A – Muži B nad 40 rokov

PozíciaMeno PriezviskoKlubČísloRok NarodeniaPohlavieČas
1Peter Gutt 711979M2:01:13.8
2Jaroslav TomečekTulčík1151965M2:01:35.7
3Peter AndraščikWAJASY ,OBS Prešov591965M2:10:43.7
4Dávid GoreBujarí Bujaci1001974M2:15:32.5
5Juraj RužbarskýHS Čergov921971M2:16:23.0
6Matúš VeselýZáborské651972M2:17:04.9
7Marek HogerPoprad191974M2:17:45.8
8Peter PavlinskýČergov Run241977M2:20:24.0
9Slavomír UličnýRažňany531977M2:25:12.3
10Jozef MargetinKošice401979M2:30:04.0
11Slavomir Fecko 1121980M2:32:21.7
12Peter MiliczkyKošice1161974M2:33:30.0
13Marek ZakuťanskýCondition Club Valaliky231980M2:34:33.6
14Marian Gargalovic 221980M2:34:48.7
15Rastislav MiškufZVL AUTO, Prešov781975M2:35:23.8
16Marian RybarBK Steel Košice211971M2:36:22.6
17Pavol PačutaVranov/Lomnica641978M2:37:27.5
18Branislav Bíro 851974M2:38:46.5
19Mikuláš JurčišinPrepletaj nôžkami961958M2:41:29.0
20Mateusz Monica 431979M2:41:46.7
21Peter Berník 421979M2:46:52.9
22Jozef KimákKlub bežcov Stropkov61969M2:48:05.1
23Jan Adamczyk 951957M2:48:43.9
24Marek Dziedziak 331965M2:49:04.2
25Pawel Bodkowski 411977M2:54:00.0
26Slavomír TramitaPrešov371978M2:55:00.5
27Stanislav Raab 1191962M2:58:36.9
28Stanislav Horváth 1011977M3:01:38.3
29Robert RapčanEPC Pro Health Team 31969M3:02:34.2
30Wojciech Podlewski 611971M3:03:42.7
31Rastislav FottaPrešov901964M3:05:21.7
32Ľudovít Kovaľ 1021961M3:10:59.5
33František BednarZVL Prešov791958M3:10:59.9
34Martin VološinZablúdim lipami681980M3:13:02.5
35Peter LenčéšEPC Pro Health Team 821974M3:18:07.6
36Ľubo PoliakEPC Pro Health Team 761978M3:35:18.8
37Martin Pramuk 941980M3:49:05.2

Online registrácia pretekára

Registrácia na EuroPainClinics Horský beh Bardejov - prebieha online vyplnením formulára so základnými údajmi o pretekárovi. Po vyplnení formulára Vám bude zaslaný email s potvrdením a ďalšími inštrukciami. Štartovné v hlavných kategóriách je spojené s poplatkom 12 EUR. Štartovné pre všetky Juniorské kategórie je zdarma. V cene štartovného pre Trasu A a Trasu B je parkovanie v Bardejovských kúpeľoch, číslo pretekára a čip, tričko EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020, občerstvenie na trase, medaila, trofeje a ceny pre víťazov, obed po pretekoch a samotná organizácia podujatia.

chcem sa registrovať

Podujatie podporili

Bardejovské kúpele R-Clinic Sport Rysy