Výsledky – 3. ročník (2022)

Krosový polmaratón (Trasa A – 22km)

Absolútne poradie

 

Pozícia Priezvisko a Meno Štartové číslo KlubRokPozícia kat. Čas
1Orolin, Pavol65TATRAGOAT SLOVAKIA19951:M 18-391:44:56
2Chlanda, Sebastian13Grupetto Gorlice19852:M 18-391:49:11
3Jarčuška, Václav82Krivany19923:M 18-391:49:57
4Pošefko, Matej30Active life team19994:M 18-391:51:58
5Nagy, Matúš69Bardejov20025:M 18-391:52:40
6Kujawski, Bartosz126Grupetto Gorlice19926:M 18-391:54:37
7Rokyta, Vratko118 19847:M 18-391:56:05
8Galajda, Marek78BehajmeSpolu.sk / Snina19908:M 18-391:57:06
9Gutt, Peter96Bardejov19791:M 40-991:57:59
10Pekár, Lukáš62Čergovrun Lipany19859:M 18-391:59:29
11Zelinsky, Viktor16ProRUN Moldava198310:M 18-392:01:11
12Vitovičová, Jarmila15čergovrun19921:F 18-392:01:21
13Gargalovič, Ján128Čergovrun198311:M 18-392:01:27
14Lialenko, Elizaveta145 19942:F 18-392:03:53
15Gajdár, Peter92BLŠ Bardejov19632:M 40-992:04:13
16Sepeši, Peter68Valaliky198312:M 18-392:06:21
17Šulík, Pavol63BN FELLAZ runners199413:M 18-392:06:32
18Šlosár, Mário72MTC Vyšná Šebastová198514:M 18-392:08:24
19Kinček, Tomáš89Košice198515:M 18-392:09:53
20Petrišin, Jaroslav33 199816:M 18-392:10:02
21Liskay, Filip48 199517:M 18-392:10:18
22Koščuško, Tomáš70Behám pre radosť199318:M 18-392:10:20
23Vojtek, Vladimir17v3v.sk19813:M 40-992:10:36
24Fedurco, René66Humenné199319:M 18-392:10:40
25Lorková, Patrícia94 19963:F 18-392:10:41
26Štraus, Richard99Košice198320:M 18-392:11:48
27Lukáč, Mikuláš121Ultra Trail Košice19824:M 40-992:12:20
28Polaščíkova, Mirka8Klub bežcov Stropkov19884:F 18-392:12:47
29Hanobik, Tomáš524life199121:M 18-392:15:24
30Bialko, Marián95All Weather Runners Club19805:M 40-992:17:51
31Kaputa, Daniel104Bardejov198422:M 18-392:17:51
32Veselý, Matúš111Záborské19726:M 40-992:18:37
33Lechvár, Renáta10LCHVR Skyrunning Team19895:F 18-392:18:38
34Bocko, Erik114 199523:M 18-392:19:08
35Kandričák, Vladimír77Medzilaborce199624:M 18-392:20:39
36Hišem, Jozef81Belá nad Cirochou19797:M 40-992:20:48
37Šimková, Barbora112 19821:F 40-992:20:50
38Macko, Oskar22 199025:M 18-392:20:58
39Kožušková, Tonka88Čergovrun19792:F 40-992:21:27
40Křenek, Jozef123Košice19718:M 40-992:22:04
41Petnuchová, Ingrid51All4run19753:F 40-992:22:37
42Ševcov, Vladimir56 19809:M 40-992:22:54
43Strompf, Radovan35Forfit club197010:M 40-992:22:55
44Martausova, Martina47Prešov19836:F 18-392:23:17
45Blichár, Marek763mr Sport197811:M 40-992:23:53
46Dindoffer, René45 198012:M 40-992:24:06
47Hadvab, Marcel84Guľaš klub Snina197313:M 40-992:25:27
48Čurlejová, Eva212Košice19814:F 40-992:25:36
49Paločko, Miloš59OcÚ Žipov198114:M 40-992:25:37
50Daniil, Lialenko144Ukrajina199326:M 18-392:25:51
51Múdry, Ján93Krajna Bystrá199627:M 18-392:26:02
52Havetta, Milan79 197115:M 40-992:26:11
53Bakajsa, Peter12Rakovec nad Ondavou198428:M 18-392:27:03
54Baláž, Ondrej49#forAlma198329:M 18-392:27:39
55Figura, Emil119Košice198216:M 40-992:28:05
56Kosmač, Stanislav26Bardejov199130:M 18-392:28:07
57Pramuk, Martin122Active life team,o.z198017:M 40-992:28:41
58Bednár, Matúš25 198531:M 18-392:28:44
59Hubcej, Marek44 198632:M 18-392:28:55
60Šipoš, Juraj64Košice197418:M 40-992:29:02
61Benka, David46 199633:M 18-392:29:12
62Samko, Roman50KE197319:M 40-992:29:23
63Pačuta, Pavol39Vranov/Lomnica197820:M 40-992:29:24
64Murínová, Nikola32 19987:F 18-392:29:32
65Kimák, Jozef100klub bežcov Stropkov196921:M 40-992:30:28
66Kalna, Matej60 199034:M 18-392:31:28
67Buček, Jakub24Active Life Team, o.z., K198835:M 18-392:31:33
68Petrilák, Martin131Behamsrdcom.sk199036:M 18-392:32:52
69Slosarčík, Branislav36Zvolen197622:M 40-992:34:00
70Mikita, Ľubomír80Mk Illumination197523:M 40-992:34:16
71Budinsky, Peter38Jaklovce198024:M 40-992:35:13
72Zakuťanský, Marek9Košice198025:M 40-992:35:23
73Rapčanová, Simona41EPC Pro Health Team19948:F 18-392:35:25
74Machová, Klára40 19989:F 18-392:37:06
75Buhaj, Peter127Guláš klub Snina196926:M 40-992:37:06
76Fecko, Slavomir14 198027:M 40-992:37:48
77Bodkowski, Paweł7Al Capone Jasło197728:M 40-992:38:03
78Kubík, Dušan86 198129:M 40-992:38:30
79Štefanko, Rastislav110Prešov198837:M 18-392:38:56
80Dančišinová, Lucia117Čergovrun/SUTT19815:F 40-992:39:23
81Dečo, Richard105Sura Team198838:M 18-392:39:46
82Kukľaň, Immánuel113Mokroluh197530:M 40-992:41:44
83Dečo, Michal106Sura Team198639:M 18-392:41:45
84Dancáková, Katarína37Prešov19796:F 40-992:42:28
85Michalíková, Mária129Čergovrun198610:F 18-392:42:43
86Prokopovič, Matej42EPC Pro Health Team199740:M 18-392:42:49
87Balog, Peter87Humenné198031:M 40-992:46:00
88Adamkovič, Peter73 197032:M 40-992:46:04
89Rohaľ, Pavol28 199141:M 18-392:46:51
90Capko, Jozef67 198033:M 40-992:47:31
91Bača, Radoslav109Dvojité Legíny Košice198842:M 18-392:47:41
92Hrabčák, Ján83 199943:M 18-392:47:43
93Rodák, Matúš57 198444:M 18-392:47:54
94Kubík, Pavol75 198445:M 18-392:48:18
95Peregrim, Ján11 200146:M 18-392:48:42
96Pangracova, Jana31 19807:F 40-992:48:59
97Telepovský, Miroslav135EMTE Trebišov196234:M 40-992:49:10
98Šoltis, Richard102 199847:M 18-392:49:11
99Dziedziak, Marek91Gorlicka Grupa Biegowa196535:M 40-992:49:41
100Baláž, Róbert54ŠK Taekwon-do ITF Fox PO198648:M 18-392:50:50
101Coraničová, Monika101Michalovce19808:F 40-992:51:18
102Reynoldsová, Lucie98 199811:F 18-392:51:26
103Rapčan, Róbert1EPC Pro Health Team196936:M 40-992:51:29
104Chovanec, Jozef120Bardejov198037:M 40-992:51:58
105Giňovská, Martina6ŠK pre Radosť198512:F 18-392:52:39
106Paľovčík, Anton71MARAS team197138:M 40-992:53:01
107Krivoňáková, Zuzana19Ľubovnianski bežci19799:F 40-992:53:01
108Tóth, Erik43ProRun Moldava197839:M 40-992:53:14
109Takáčová, Janette108 197410:F 40-992:53:51
110Frániková, Martina103Bardejov198713:F 18-392:53:51
111Ščensná, Ivana115Ľubovnianski bežci198414:F 18-392:56:14
112Ščensný, Štefan124Stará Ľubovňa198449:M 18-392:56:14
113Hutka, Miroslav4EPC Pro Health Team197340:M 40-992:56:18
114Škola, Marian107 197441:M 40-992:56:19
115Hatala, Martin29 198142:M 40-992:58:39
116Zavacky, Matej58 198750:M 18-392:59:52
117Marinčinová, Kvetoslava97Ľubovnianski bežci197511:F 40-992:59:54
118Tomášek, Jan55JUDO CLUB BARDEJOV199451:M 18-392:59:54
119Szabó, Michal130Košice197643:M 40-992:59:58
120Lenčéš, Peter116EPC Pro Health Team197444:M 40-993:02:29
121Hamar, Patrik85 199452:M 18-393:03:43
122Peregrim, Peter90 199253:M 18-393:04:01
123Pavelka, Ján20Hory sú láska197745:M 40-993:08:35
124Šimco, Jakub53 199654:M 18-393:10:29
125Bučekova, Marcela23Prešov199415:F 18-393:11:47
126Blaščák, Jozef125CTK Čergov197046:M 40-993:13:09
127Oľhová, Saskia61 197112:F 40-993:14:22

Krosový polmaratón (Trasa A – 22km) – Ženy do 39 rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Vitovičová, Jarmilačergovrun19922:01:21
2Lialenko, Elizaveta 19942:03:53
3Lorková, Patrícia 19962:10:41
4Polaščíkova, MirkaKlub bežcov Stropkov19882:12:47
5Lechvár, RenátaLCHVR Skyrunning Team19892:18:38
6Martausova, MartinaPrešov19832:23:17
7Murínová, Nikola 19982:29:32
8Rapčanová, SimonaEPC Pro Health Team19942:35:25
9Machová, Klára 19982:37:06
10Michalíková, MáriaČergovrun19862:42:43
11Reynoldsová, Lucie 19982:51:26
12Giňovská, MartinaŠK pre Radosť19852:52:39
13Frániková, MartinaBardejov19872:53:51
14Ščensná, IvanaĽubovnianski bežci19842:56:14
15Bučekova, MarcelaPrešov19943:11:47

Krosový polmaratón (Trasa A – 22km) – Ženy 40 a viac rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Šimková, Barbora 19822:20:50
2Kožušková, TonkaČergovrun19792:21:27
3Petnuchová, IngridAll4run19752:22:37
4Čurlejová, EvaKošice19812:25:36
5Dančišinová, LuciaČergovrun/SUTT19812:39:23
6Dancáková, KatarínaPrešov19792:42:28
7Pangracova, Jana 19802:48:59
8Coraničová, MonikaMichalovce19802:51:18
9Krivoňáková, ZuzanaĽubovnianski bežci19792:53:01
10Takáčová, Janette 19742:53:51
11Marinčinová, KvetoslavaĽubovnianski bežci19752:59:54
12Oľhová, Saskia 19713:14:22

Krosový polmaratón (Trasa A – 22km) – Muži 18 – 39 rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Orolin, PavolTATRAGOAT SLOVAKIA19951:44:56
2Chlanda, SebastianGrupetto Gorlice19851:49:11
3Jarčuška, VáclavKrivany19921:49:57
4Pošefko, MatejActive life team19991:51:58
5Nagy, MatúšBardejov20021:52:40
6Kujawski, BartoszGrupetto Gorlice19921:54:37
7Rokyta, Vratko 19841:56:05
8Galajda, MarekBehajmeSpolu.sk / Snina19901:57:06
9Pekár, LukášČergovrun Lipany19851:59:29
10Zelinsky, ViktorProRUN Moldava19832:01:11
11Gargalovič, JánČergovrun19832:01:27
12Sepeši, PeterValaliky19832:06:21
13Šulík, PavolBN FELLAZ runners19942:06:32
14Šlosár, MárioMTC Vyšná Šebastová19852:08:24
15Kinček, TomášKošice19852:09:53
16Petrišin, Jaroslav 19982:10:02
17Liskay, Filip 19952:10:18
18Koščuško, TomášBehám pre radosť19932:10:20
19Fedurco, RenéHumenné19932:10:40
20Štraus, RichardKošice19832:11:48
21Hanobik, Tomáš4life19912:15:24
22Kaputa, DanielBardejov19842:17:51
23Bocko, Erik 19952:19:08
24Kandričák, VladimírMedzilaborce19962:20:39
25Macko, Oskar 19902:20:58
26Daniil, LialenkoUkrajina19932:25:51
27Múdry, JánKrajna Bystrá19962:26:02
28Bakajsa, PeterRakovec nad Ondavou19842:27:03
29Baláž, Ondrej#forAlma19832:27:39
30Kosmač, StanislavBardejov19912:28:07
31Bednár, Matúš 19852:28:44
32Hubcej, Marek 19862:28:55
33Benka, David 19962:29:12
34Kalna, Matej 19902:31:28
35Buček, JakubActive Life Team, o.z., K19882:31:33
36Petrilák, MartinBehamsrdcom.sk19902:32:52
37Štefanko, RastislavPrešov19882:38:56
38Dečo, RichardSura Team19882:39:46
39Dečo, MichalSura Team19862:41:45
40Prokopovič, MatejEPC Pro Health Team19972:42:49
41Rohaľ, Pavol 19912:46:51
42Bača, RadoslavDvojité Legíny Košice19882:47:41
43Hrabčák, Ján 19992:47:43
44Rodák, Matúš 19842:47:54
45Kubík, Pavol 19842:48:18
46Peregrim, Ján 20012:48:42
47Šoltis, Richard 19982:49:11
48Baláž, RóbertŠK Taekwon-do ITF Fox PO19862:50:50
49Ščensný, ŠtefanStará Ľubovňa19842:56:14
50Zavacky, Matej 19872:59:52
51Tomášek, JanJUDO CLUB BARDEJOV19942:59:54
52Hamar, Patrik 19943:03:43
53Peregrim, Peter 19923:04:01
54Šimco, Jakub 19963:10:29

Krosový polmaratón (Trasa A – 22km) – Muži 40 a viac rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Gutt, PeterBardejov19791:57:59
2Gajdár, PeterBLŠ Bardejov19632:04:13
3Vojtek, Vladimirv3v.sk19812:10:36
4Lukáč, MikulášUltra Trail Košice19822:12:20
5Bialko, MariánAll Weather Runners Club19802:17:51
6Veselý, MatúšZáborské19722:18:37
7Hišem, JozefBelá nad Cirochou19792:20:48
8Křenek, JozefKošice19712:22:04
9Ševcov, Vladimir 19802:22:54
10Strompf, RadovanForfit club19702:22:55
11Blichár, Marek3mr Sport19782:23:53
12Dindoffer, René 19802:24:06
13Hadvab, MarcelGuľaš klub Snina19732:25:27
14Paločko, MilošOcÚ Žipov19812:25:37
15Havetta, Milan 19712:26:11
16Figura, EmilKošice19822:28:05
17Pramuk, MartinActive life team,o.z19802:28:41
18Šipoš, JurajKošice19742:29:02
19Samko, RomanKE19732:29:23
20Pačuta, PavolVranov/Lomnica19782:29:24
21Kimák, Jozefklub bežcov Stropkov19692:30:28
22Slosarčík, BranislavZvolen19762:34:00
23Mikita, ĽubomírMk Illumination19752:34:16
24Budinsky, PeterJaklovce19802:35:13
25Zakuťanský, MarekKošice19802:35:23
26Buhaj, PeterGuláš klub Snina19692:37:06
27Fecko, Slavomir 19802:37:48
28Bodkowski, PawełAl Capone Jasło19772:38:03
29Kubík, Dušan 19812:38:30
30Kukľaň, ImmánuelMokroluh19752:41:44
31Balog, PeterHumenné19802:46:00
32Adamkovič, Peter 19702:46:04
33Capko, Jozef 19802:47:31
34Telepovský, MiroslavEMTE Trebišov19622:49:10
35Dziedziak, MarekGorlicka Grupa Biegowa19652:49:41
36Rapčan, RóbertEPC Pro Health Team19692:51:29
37Chovanec, JozefBardejov19802:51:58
38Paľovčík, AntonMARAS team19712:53:01
39Tóth, ErikProRun Moldava19782:53:14
40Hutka, MiroslavEPC Pro Health Team19732:56:18
41Škola, Marian 19742:56:19
42Hatala, Martin 19812:58:39
43Szabó, MichalKošice19762:59:58
44Lenčéš, PeterEPC Pro Health Team19743:02:29
45Pavelka, JánHory sú láska19773:08:35
46Blaščák, JozefCTK Čergov19703:13:09

Kúpeľná sedmička (Trasa B – 7km)

Absolútne poradie

 

Pozícia Priezvisko a Meno Štartové číslo KlubRokPozícia kat. Čas
1Vaško, Tomáš262 20001:M 15-3927:22
2Balužinský, Jakub210 19982:M 15-3930:44
3Varchol, Ľuboš284Andrejová19691:M 40-9933:07
4Maťaš, Miroslav226 19913:M 15-3933:24
5Kimek, Martin147Mokroluh19822:M 40-9933:25
6Mihalčinová, Antónia283 19931:F 15-3933:33
7Hadvab, Viktor269Guľaš klub Snina20074:M 15-3933:51
8Pavúk, Jozef150Spider Porúbka19723:M 40-9934:09
9Bak, Maroš263ŠKP Vranov nad Topľou19885:M 15-3934:31
10Drabiščák, Daniel136 19906:M 15-3934:56
11Bača, Imrich132Spider Porúbka19857:M 15-3935:11
12Pinka, Ondrej146Mokroluh19868:M 15-3935:20
13Arifi, Akif215 19879:M 15-3935:26
14Koščuško, Ján259Behám pre radosť19694:M 40-9935:34
15Spišák, Matúš279 198510:M 15-3935:40
16Čonková, Simona207MARAS team19872:F 15-3935:43
17Platko, Matej205TJ Sokol Ľubotice199611:M 15-3935:51
18Varhoľáková, Marianna236 19973:F 15-3936:12
19Stankovič, Ján139 198712:M 15-3936:13
20Bunda, Mario253 199413:M 15-3936:35
21Semančík, Roman233Slávia TU Košice19715:M 40-9936:35
22Holak, Viliam222Martin19826:M 40-9936:43
23Pagáč, Michal231 198714:M 15-3937:03
24Pripiten, Patrik266 199215:M 15-3937:04
25Adamjak, Radoslav264Active life team19767:M 40-9937:45
26Roman, Ľubo280HaZZ Bardejov19748:M 40-9937:49
27Kromka, Branislav237 199016:M 15-3937:59
28Lihosit, Ján249 19609:M 40-9938:26
29Stašová, Martina148SPIDER Porúbka19781:F 40-9938:35
30Ševcov, Jozef137 197110:M 40-9938:42
31Pillár, Jozef208 197911:M 40-9938:44
32Vasil, Gabriel251Active life team198417:M 15-3938:45
33Kuľka, Šimon211 199818:M 15-3938:47
34Tej, Jozef296Richvald197112:M 40-9938:47
35Čenteš, Ľuboš275Fričkovce198519:M 15-3938:59
36Telepovská, Lucia243Virtual Challenge19914:F 15-3939:01
37Baranská, Martina289Active life,Košice19752:F 40-9939:04
38Cubjak, Michal260 197913:M 40-9939:16
39Greňa, Tomáš261 198114:M 40-9939:16
40Malý, Lukas285 198720:M 15-3939:28
41Gmitter, Matúš201EPC Pro Health Team198621:M 15-3940:12
42Reviláková, Sylvia258 19763:F 40-9940:19
43Mačutek, Pavol230 197315:M 40-9940:22
44Bališová, Ivana268 19855:F 15-3940:25
45Kizek, Peter238TJ Sokol Ľubotice200022:M 15-3940:37
46Vasil, Jakub252Active life team200723:M 15-3940:47
47Saraka, Tomáš291 198116:M 40-9940:49
48Sabolová, Martina142Active Life19946:F 15-3940:53
49Zavodniková, Anka219Vranov19837:F 15-3941:23
50Varhol, Ján2EPC Pro Health Team197717:M 40-9941:24
51Šľachtič, Marek286Bartošovce197318:M 40-9941:24
52Fedor, Matúš271 198724:M 15-3941:41
53Hankovský, Pavol297 198625:M 15-3941:57
54Adamuščín, Dušan295 198326:M 15-3941:57
55Vojtek, Jan220V3V.sk198527:M 15-3942:05
56Janík, František134Bardejov196019:M 40-9942:16
57Moravec, Marcel228 198020:M 40-9942:18
58Hanobiková, Dominika299 19988:F 15-3942:31
59Bodnár, Viktor138 199028:M 15-3942:36
60Bednárová, Radka216 19909:F 15-3942:43
61Olej, Vladimír270Bardejov199129:M 15-3943:13
62Semanová, Mária246TJ Prešov19684:F 40-9943:32
63Gmiterko, Ján204Bardejov196921:M 40-9944:07
64Zborovjanová, Nataša140Bardejov19635:F 40-9944:19
65Balint Saroiova, Veronika245 199110:F 15-3944:27
66Grohoľová, Veronika278 199611:F 15-3944:29
67Zuščák, Jozef256ZuscakFamily197922:M 40-9944:35
68Kosť, Jaroslav234STG Prešov197023:M 40-9944:37
69Grega Jakub, Ľudmila149 19796:F 40-9944:42
70Farkaš, Jozef141Svidník198224:M 40-9945:32
71Buchala, Martin143 198125:M 40-9945:32
72Telepovský, Erik240Virtual Challenge198830:M 15-3946:30
73Senderáková, Veronika248 198812:F 15-3946:52
74Bartko, Šimon290 198931:M 15-3947:10
75Onuščák, Jakub298 199632:M 15-3947:26
76Čermák, Milan294 198733:M 15-3947:36
77Snak, Dušan203Takayama Bujinkan Dojo197526:M 40-9947:52
78Cabalová, Paulína202BB199513:F 15-3947:53
79Ondavsky, Peter287 198834:M 15-3947:56
80Ondavská, Lenka288 198814:F 15-3947:59
81Kimáková, Valéria292klub bežcov Stropkov19687:F 40-9948:12
82Sabolík, Jozef218 198935:M 15-3948:31
83Györiová, Monika223Active life19798:F 40-9948:38
84Gmiterková, Lenka206 199815:F 15-3948:47
85Vasilenko, Andrej255 198736:M 15-3949:38
86Vasilenkova, Alexandra254 198516:F 15-3949:39
87Sučková, Agáta247 19829:F 40-9950:11
88Smetanová, Adela225Košice197510:F 40-9950:16
89Germánová, Kristína209 199417:F 15-3950:17
90Sivčová, Alena235STG Prešov197111:F 40-9950:59
91Mačutková, Marta229 197712:F 40-9951:06
92Olearčinová, Barbora217 199118:F 15-3951:06
93Reviľák, Kamil272K2200737:M 15-3951:07
94Reviľák, Kamil273K2197527:M 40-9951:07
95Neupauerová, Alena213 199319:F 15-3951:51
96Arifi, Simona214 199320:F 15-3951:51
97Juščáková, Alexandra244 200021:F 15-3951:54
98Banický, Ján232 198738:M 15-3952:02
99Sabolová, Ivana277 198822:F 15-3952:53
100Kaščáková, Zuzana274 198623:F 15-3953:12
101Frigova, Katarína281 198724:F 15-3953:17
102Kuchár, Emil224Active life195128:M 40-9954:48
103Juščáková, Magdaléna293 197013:F 40-9954:50
104Forišová, Adriana133BJ197614:F 40-9954:59
105Lukča, Matej241 199339:M 15-3958:14
106Tverďáková, Viktória242 199325:F 15-3958:14
107Mackulinova, Blanka282 198526:F 15-3958:39
108Sabolová, Mária221Yety197015:F 40-991:04:53
109Lazorová, Dagmara257 198216:F 40-991:04:53

Kúpeľná sedmička (Trasa B – 7km) – Ženy do 39 rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Mihalčinová, Antónia 199333:33
2Čonková, SimonaMARAS team198735:43
3Varhoľáková, Marianna 199736:12
4Telepovská, LuciaVirtual Challenge199139:01
5Bališová, Ivana 198540:25
6Sabolová, MartinaActive Life199440:53
7Zavodniková, AnkaVranov198341:23
8Hanobiková, Dominika 199842:31
9Bednárová, Radka 199042:43
10Balint Saroiova, Veronika 199144:27
11Grohoľová, Veronika 199644:29
12Senderáková, Veronika 198846:52
13Cabalová, PaulínaBB199547:53
14Ondavská, Lenka 198847:59
15Gmiterková, Lenka 199848:47
16Vasilenkova, Alexandra 198549:39
17Germánová, Kristína 199450:17
18Olearčinová, Barbora 199151:06
19Neupauerová, Alena 199351:51
20Arifi, Simona 199351:51
21Juščáková, Alexandra 200051:54
22Sabolová, Ivana 198852:53
23Kaščáková, Zuzana 198653:12
24Frigova, Katarína 198753:17
25Tverďáková, Viktória 199358:14
26Mackulinova, Blanka 198558:39

Kúpeľná sedmička (Trasa B – 7km) – Ženy nad 40 rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Stašová, MartinaSPIDER Porúbka197838:35
2Baranská, MartinaActive life,Košice197539:04
3Reviláková, Sylvia 197640:19
4Semanová, MáriaTJ Prešov196843:32
5Zborovjanová, NatašaBardejov196344:19
6Grega Jakub, Ľudmila 197944:42
7Kimáková, Valériaklub bežcov Stropkov196848:12
8Györiová, MonikaActive life197948:38
9Sučková, Agáta 198250:11
10Smetanová, AdelaKošice197550:16
11Sivčová, AlenaSTG Prešov197150:59
12Mačutková, Marta 197751:06
13Juščáková, Magdaléna 197054:50
14Forišová, AdrianaBJ197654:59
15Sabolová, MáriaYety19701:04:53
16Lazorová, Dagmara 19821:04:53

Kúpeľná sedmička (Trasa B – 7km) – Muži do 39 rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Vaško, Tomáš 200027:22
2Balužinský, Jakub 199830:44
3Maťaš, Miroslav 199133:24
4Hadvab, ViktorGuľaš klub Snina200733:51
5Bak, MarošŠKP Vranov nad Topľou198834:31
6Drabiščák, Daniel 199034:56
7Bača, ImrichSpider Porúbka198535:11
8Pinka, OndrejMokroluh198635:20
9Arifi, Akif 198735:26
10Spišák, Matúš 198535:40
11Platko, MatejTJ Sokol Ľubotice199635:51
12Stankovič, Ján 198736:13
13Bunda, Mario 199436:35
14Pagáč, Michal 198737:03
15Pripiten, Patrik 199237:04
16Kromka, Branislav 199037:59
17Vasil, GabrielActive life team198438:45
18Kuľka, Šimon 199838:47
19Čenteš, ĽubošFričkovce198538:59
20Malý, Lukas 198739:28
21Gmitter, MatúšEPC Pro Health Team198640:12
22Kizek, PeterTJ Sokol Ľubotice200040:37
23Vasil, JakubActive life team200740:47
24Fedor, Matúš 198741:41
25Hankovský, Pavol 198641:57
26Adamuščín, Dušan 198341:57
27Vojtek, JanV3V.sk198542:05
28Bodnár, Viktor 199042:36
29Olej, VladimírBardejov199143:13
30Telepovský, ErikVirtual Challenge198846:30
31Bartko, Šimon 198947:10
32Onuščák, Jakub 199647:26
33Čermák, Milan 198747:36
34Ondavsky, Peter 198847:56
35Sabolík, Jozef 198948:31
36Vasilenko, Andrej 198749:38
37Reviľák, KamilK2200751:07
38Banický, Ján 198752:02
39Lukča, Matej 199358:14

Kúpeľná sedmička (Trasa B – 7km) – Muži 40 a viac rokov

 

Pozícia Priezvisko a Meno Mesto/Klub Rok narodenia Čas
1Varchol, ĽubošAndrejová196933:07
2Kimek, MartinMokroluh198233:25
3Pavúk, JozefSpider Porúbka197234:09
4Koščuško, JánBehám pre radosť196935:34
5Semančík, RomanSlávia TU Košice197136:35
6Holak, ViliamMartin198236:43
7Adamjak, RadoslavActive life team197637:45
8Roman, ĽuboHaZZ Bardejov197437:49
9Lihosit, Ján 196038:26
10Ševcov, Jozef 197138:42
11Pillár, Jozef 197938:44
12Tej, JozefRichvald197138:47
13Cubjak, Michal 197939:16
14Greňa, Tomáš 198139:16
15Mačutek, Pavol 197340:22
16Saraka, Tomáš 198140:49
17Varhol, JánEPC Pro Health Team197741:24
18Šľachtič, MarekBartošovce197341:24
19Janík, FrantišekBardejov196042:16
20Moravec, Marcel 198042:18
21Gmiterko, JánBardejov196944:07
22Zuščák, JozefZuscakFamily197944:35
23Kosť, JaroslavSTG Prešov197044:37
24Farkaš, JozefSvidník198245:32
25Buchala, Martin 198145:32
26Snak, DušanTakayama Bujinkan Dojo197547:52
27Reviľák, KamilK2197551:07
28Kuchár, EmilActive life195154:48

Online registrácia pretekára

Registrácia na EuroPainClinics Horský beh Bardejov - prebieha online vyplnením formulára so základnými údajmi o pretekárovi. Po vyplnení formulára Vám bude zaslaný email s potvrdením a ďalšími inštrukciami. Štartovné v hlavných kategóriách je spojené s poplatkom 15 EUR. V cene štartovného pre Trasu A a Trasu B je parkovanie v Bardejovských kúpeľoch, číslo pretekára a čip, funkčné tričko EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2022, občerstvenie na trase, medaila, trofeje a ceny pre víťazov, obed a nápoj po pretekoch, tombola a samotná organizácia podujatia.

chcem sa registrovať

Podujatie podporili

Bardejovské kúpele R-Clinic Topa Sport Berhet U3G Muštáreň Janovce