Štartová listina

Zoznam registrovaných bežcov EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2022 v poradí akom sa zapojili do registrácie.

Stĺpec „štartovné“ s označením ✔️ zobrazuje potvrdenie úspešného pripísania štartovného na účet organizátorov. Zoznam pretekárov je aktualizovaný automaticky, platby aktualizujeme priebežne. Bežci bez včasne uhradeného štartovného poplatku online (do 29. 04. 2022) alebo na mieste v deň uskutočnenia preteku (07. 05. 2022) sa nemôžu aktívne zúčastniť súťaže. Všetci ostatní sú však srdečne vítaní ako diváci.

Nenašli ste potvrdzujúci email po registrácii vo svojej emailovej schránke? Skontrolujte si prosím zložku SPAM (Nevyžiadaná pošta). Prípadne pre potvrdenie registrácie stačí zaslať štartovné v sume 15 EUR na číslo účtu SK73 8330 0000 0022 0158 3432 s variabilným symbolom (ID) pred Vaším menom z aktuálnej štartovej listiny. Pri platbe QR kódom doplňte prosím do prevodného príkazu Variabilný symbol a Vaše meno a priezvisko

QR

ID (VS)MenoPriezviskoRočníkKlubTrasaŠtartovné
202201RóbertRapčan1969EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
202202JánVarhol1977EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
202203MatúšGmitter1986EPC Pro Health TeamTrasa B / 7km✔️
202204LenkaKovaličová1989EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
202205MiroslavHutka1973EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
202206JakubHutka2010EPC Pro Health TeamTrasa B / 7km✔️
202207EmaHutková1998EPC Pro Health TeamTrasa B / 7km
202208EvaHutková2003EPC Pro Health TeamTrasa B / 7km
202209MiroslavBuriánek1973EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
2022010MartinaGiňovská1985ŠK pre RadosťTrasa A / 22km✔️
2022011PawełBodkowski1977Al Capone JasłoTrasa A / 22km✔️
2022012JanaPangrácová1976Trasa B / 7km
2022013DušanSnak1975Takayama Bujinkan DojoTrasa B / 7km✔️
2022014MirkaPolaščíkova1988Klub bežcov StropkovTrasa A / 22km✔️
2022015JánGmiterko1969Trasa B / 7km✔️
2022016MarekZakuťanský1980Trasa A / 22km✔️
2022017RenátaLechvár1989LCHVR Skyrunning TeamTrasa A / 22km✔️
2022018JánPeregrim2001Trasa A / 22km✔️
2022019PeterBakajsa1984Trasa A / 22km✔️
2022020MatejPlatko1996TJ Sokol ĽuboticeTrasa B / 7km✔️
2022021SebastianChlanda1985Grupetto GorliceTrasa A / 22km✔️
2022022SlavomirFecko1980Trasa A / 22km✔️
2022023BartoszKujawski1992Grupetto GorliceTrasa A / 22km
2022024LenkaGmiterková1998Trasa B / 7km✔️
2022025JúliaGmiterková2009Trasa C / 1000 m✔️
2022026JarmilaVitovičová1992čergovrunTrasa A / 22km✔️
2022027MartinPramuk1980Active life,o.zTrasa A / 22km
2022028JaroslavŽidišin1983Trasa A / 22km
2022029ViktorZelinsky1983ProRUN MoldavaTrasa A / 22km✔️
2022030VladimirVojtek1981v3v.skTrasa A / 22km✔️
2022031PeterPaulik1986PrešovTrasa A / 22km✔️
2022032SimonaČonková1987MARAS teamTrasa B / 7km✔️
2022033ZuzanaKrivoňáková1979Ľubovnianski bežciTrasa A / 22km✔️
2022034JánPavelka1977Hory sú láskaTrasa A / 22km✔️
2022035JuditaHalászová1990Hory sú láskaTrasa A / 22km✔️
2022036MarekHudak1985Trasa A / 22km✔️
2022037JozefPillár1979Trasa B / 7km✔️
2022038MarcelaBučekova1994Trasa A / 22km✔️
2022039JakubBuček1988Trasa A / 22km✔️
2022040MatúšBednár1985Trasa A / 22km✔️
2022041PaulaKazimírová2007Trasa C / 1000 m✔️
2022042MichaelKazimír2013Trasa C / 200 m✔️
2022043KristínaGermanová1994Trasa B / 7km✔️
2022044HannaChłanda2014Grupetto GorliceTrasa C / 200 m✔️
2022045StanislavKosmač1991Trasa A / 22km✔️
2022046RenéFedurco1993Trasa A / 22km
2022047JánRezničák1979Active Life Team, o.z.Trasa A / 22km
2022048JakubBalužinský1998Trasa B / 7km✔️
2022049JakubHutka2010EPC Pro Health TeamTrasa C / 1300 m✔️
2022050SimonaKurimská2010CVČ Liptovský MikulášTrasa C / 600 m✔️
2022051DáriusHolík1993Trasa A / 22km✔️
2022052PavolRohaľ1991Trasa A / 22km✔️
2022053MartinHatala1981Trasa A / 22km✔️
2022054JanaMarchevská1989Trasa B / 7km
2022055MatejPošefko1999Active life teamTrasa A / 22km✔️
2022056ŠimonKuľka1998Trasa B / 7km✔️
2022057JanaPangracova1980Trasa A / 22km✔️
2022058MarošDemko1985Šk BodvaTrasa A / 22km
2022059DamiánNeupauer1993Trasa B / 7km✔️
2022060AlenaNeupauerová1993Trasa B / 7km✔️
2022061SimonaArifi1993Trasa B / 7km✔️
2022062AkifArifi1987Trasa B / 7km✔️
2022063RadkaBednárová1990Trasa B / 7km✔️
2022064NikolaMurínová1998Trasa A / 22km✔️
2022065JaroslavPetrišin1998Trasa A / 22km✔️
2022066ŠimonArifi2016Trasa C / 100 m✔️
2022067BarboraOlearčinová1991Trasa B / 7km✔️
2022068JozefSabolík1989Trasa B / 7km✔️
2022069PavolMilý1992DiXiTrasa A / 22km
2022070JánCunik1984Trasa A / 22km✔️
2022071RadovanStrompf1970Forfit clubTrasa A / 22km✔️
2022072KristínaGermanová1994Trasa B / 7km✔️
2022073JanVojtek1985V3V.skTrasa B / 7km✔️
2022074BranislavSlosarčík1976Trasa A / 22km✔️
2022075MáriaSabolová1970YetyTrasa B / 7km✔️
2022076KatarínaDancáková1979Trasa A / 22km✔️
2022077PeterBudinsky1980JaklovceTrasa A / 22km✔️
2022078MarošMikluš1989Trasa B / 7km✔️
2022079KarinOndrejčáková2000Trasa B / 7km
2022080PavolPačuta1978Vranov/LomnicaTrasa A / 22km✔️
2022081JánCunik1984Trasa A / 22km
2022082KláraMachová1998Trasa A / 22km✔️
2022083SimonaRapčanová1994EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
2022084AndreaTrusová1977Trasa B / 7km
2022085MichalMitro1992Trasa A / 22km
2022086MatejProkopovič1997EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
2022087ErikTóth1978ProRun MoldavaTrasa A / 22km✔️
2022088BernardBerberich1968KošiceTrasa B / 7km
2022089MarekHubcej1986Trasa A / 22km✔️
2022090AdamDindoffer2016Trasa C / 100 m✔️
2022091RenéDindoffer1980Trasa A / 22km✔️
2022092MonikaGyöriová1979Active lifeTrasa B / 7km✔️
2022093EmilKuchár1951Active lifeTrasa B / 7km✔️
2022094AdelaSmetanová1975Trasa B / 7km✔️
2022095MiroslavMaťaš1991Trasa B / 7km✔️
2022096PavolPriščák1993Trasa B / 7km✔️
2022097LuciaFeciškaninová2014Trasa C / 600 m✔️
2022098DavidBenka1996Trasa A / 22km✔️
2022099AdamJančár2014SNVTrasa C / 200 m✔️
20220100LadislavJančár2012SNVTrasa C / 400 m✔️
20220101MarcelMoravec1980Trasa B / 7km✔️
20220102SimonaŠaradínová2007AŠK Spišská Nová VesTrasa C / 1300 m✔️
20220103DušanŠaradín2010Tabata LevočaTrasa C / 600 m✔️
20220104EvaČurlejová1981O5 BK Furča KošiceTrasa A / 22km
20220105MartaMačutková1977Trasa B / 7km✔️
20220106PavolMačutek1973Trasa B / 7km✔️
20220107MichalPagáč1987Trasa B / 7km✔️
20220108SimonaSabolová2000Podhorany-POTrasa B / 7km
20220109DamiánEliaš1999Trasa B / 7km
20220110JánBanický1987Trasa B / 7km✔️
20220111RomanSemančík1971Trasa B / 7km✔️
20220112ŠtefanŠimko1984Trasa A / 22km
20220113ZdenkoFalat1998Trasa A / 22km
20220114MartinaMartausova1983Trasa A / 22km✔️
20220115JaroslavKosť1970STG PrešovTrasa B / 7km✔️
20220116AlenaSivčová1971STG PrešovTrasa B / 7km✔️
20220117FilipLiskay1995Trasa A / 22km✔️
20220118MariannaVarhoľáková1997Trasa B / 7km✔️
20220119OndrejBaláž1983#forAlmaTrasa A / 22km✔️
20220120RomanSamko1973KETrasa A / 22km✔️
20220121IngridPetnuchová1975All4runTrasa A / 22km✔️
20220122TomášHanobik19914lifeTrasa A / 22km✔️
20220123BranislavKromka1990Trasa B / 7km✔️
20220124MAJABODKOWSKA2015Trasa C / 200 m✔️
20220125PeterKizek2000TJ Sokol ĽuboticeTrasa B / 7km✔️
20220126JakubŠimco1996Trasa A / 22km✔️
20220127RóbertBaláž1986ŠK Taekwon-do ITF Fox PrešovTrasa A / 22km✔️
20220128PavolKomár1965MARAS teamTrasa A / 22km
20220129JanTomášek1994JUDO CLUB BARDEJOVTrasa A / 22km✔️
20220130vladimirševcov1980Trasa A / 22km✔️
20220131MatúšRodák1984Trasa A / 22km✔️
20220132MatejZavacky1987Trasa A / 22km✔️
20220133JanaKendrová1985Trasa B / 7km✔️
20220134ErikTelepovský1988Virtual ChallengeTrasa B / 7km✔️
20220135MatejLukča1993Trasa B / 7km✔️
20220136ViktóriaTverďáková1993Trasa B / 7km✔️
20220137LuciaTelepovská1991Virtual ChallengeTrasa B / 7km✔️
20220138AlexandraJuščáková2000Trasa B / 7km✔️
20220139VeronikaBalint Saroiova1991Trasa B / 7km✔️
20220140MarkaŠebejová1986MTC Vyšná ŠebastováTrasa A / 22km
20220141MilošPaločko1981OcÚ ŽipovTrasa A / 22km✔️
20220142ĽubošLacko1982Active lifeTrasa B / 7km
20220143MatejKalna1990Trasa A / 22km✔️
20220144SaskiaOľhová1971Trasa A / 22km✔️
20220145LukášPekár1985Čergovrun LipanyTrasa A / 22km✔️
20220146AnnaSúkeníková1986Trasa B / 7km
20220147MáriaSemanová1968TJ PrešovTrasa B / 7km✔️
20220148JánCunik1984Trasa A / 22km
20220149PavolŠulík1994BN FELLAZ runnersTrasa A / 22km✔️
20220150JurajŠipoš1974Trasa A / 22km✔️
20220151AgátaSučková1982Trasa B / 7km✔️
20220152PavolOrolin1995TATRAGOAT SLOVAKIATrasa A / 22km✔️
20220153VeronikaSenderáková1988Trasa B / 7km✔️
20220154RomanBak1986Generali VranovTrasa A / 22km
20220155VladislavLipovský1969Trasa A / 22km
20220156VladislavLipovský1969MBO StrážskeTrasa A / 22km
20220157JánLihosit1960Trasa B / 7km✔️
20220158SzabolcsSzőllős1982Trasa B / 7km
20220159PetraGuziová1987Trasa B / 7km
20220160Nadim LeoBudziňák2015Trasa C / 200 m✔️
20220161VieraBeňová1964BardejovTrasa B / 7km✔️
20220162GabrielVasil1984Active life teamTrasa B / 7km✔️
20220163JakubVasil2009Active life teamTrasa B / 7km✔️
20220164EmaVasilová2011Atletika KošiceTrasa C / 600 m✔️
20220165KatarínaVasilová2016KošiceTrasa C / 100 m✔️
20220166AnkaZávodníková1983STD VranovTrasa B / 7km
20220167RenéFedurco1993Trasa A / 22km✔️
20220168JozefCapko1980Trasa A / 22km✔️
20220169PeterSepeši1983ValalikyTrasa A / 22km✔️
20220170MatúšNagy2002Trasa A / 22km✔️
20220171MarioBunda1994Trasa B / 7km✔️
20220172AlexandraVasilenkova1985Trasa B / 7km✔️
20220173AndrejVasilenko1987Trasa B / 7km✔️
20220174TomášZuščák2008ZuscakFamilyTrasa C / 1000 m✔️
20220175TimeaZuščáková2013ZuscakFamilyTrasa C / 400 m✔️
20220176JozefZuščák1979ZuscakFamilyTrasa B / 7km✔️
20220177NinaVojtekova2016v3v.skTrasa C / 50 m✔️
20220178MilanHavetta1971Trasa A / 22km
20220179DagmaraLazorová1982Trasa B / 7km✔️
20220180SylviaReviláková1976Trasa B / 7km✔️
20220181MiaVojtekova2012v3v.skTrasa C / 100 m✔️
20220182JánKoščuško1969Behám pre radosťTrasa B / 7km✔️
20220183TomášKoščuško1993Behám pre radosťTrasa A / 22km✔️
20220184AntonPaľovčík1971MARAS teamTrasa A / 22km✔️
20220185MárioŠlosár1985MTC Vyšná ŠebastováTrasa A / 22km✔️
20220186MichalCubjak1979Trasa B / 7km✔️
20220187TomášGreňa1981Trasa B / 7km✔️
20220188PeterAdamkovič1970Trasa A / 22km✔️
20220189ĽubomírMikita1975Mk IlluminationTrasa A / 22km
20220190OndrejEvin1976MokroluhTrasa A / 22km✔️
20220191MaximiliánTelepovský2020eMTeTrasa C / 50 m✔️
20220192PavolKubík1984Trasa A / 22km✔️
20220193MatúšBlichár20143mr SportTrasa C / 200 m✔️
20220194MarekBlichár19783mr SportTrasa A / 22km✔️
20220195VladimírKandričák1996Trasa A / 22km✔️
20220196MarekGalajda1990BehajmeSpolu.sk / SninaTrasa A / 22km✔️
20220197MilanHavetta1971Trasa A / 22km✔️
20220198ĽubomírMikita1975Mk IlluminationTrasa A / 22km✔️
20220199JozefHišem1979Trasa A / 22km✔️
20220200StanisławPiszczek1979Trasa A / 22km
20220201VáclavJarčuška1992KrivanyTrasa A / 22km✔️
20220202JánHrabčák1999Trasa A / 22km✔️
20220203TomášVaško2000Trasa B / 7km✔️
20220204MarošBak1988ŠKP Vranov nad TopľouTrasa B / 7km✔️
20220205RadoslavAdamjak1976Active life teamTrasa B / 7km✔️
20220206DanielaAdamjaková1986Active life teamTrasa B / 7km✔️
20220207PatrikPripiten1992Trasa B / 7km✔️
20220208AnetaKaščáková2015Trasa C / 200 m✔️
20220209VeronikaKablášová1995Trasa B / 7km✔️
20220210IvanaBališová1985Trasa B / 7km✔️
20220211ViktorHadvab2007Guľaš klub SninaTrasa B / 7km✔️
20220212MarcelHadvab1973Guľaš klub SninaTrasa A / 22km✔️
20220213PatrikHamar1994Trasa A / 22km✔️
20220214VladimírOlej1991Trasa B / 7km✔️
20220215DušanKubík1981Trasa A / 22km✔️
20220216MatúšFedor1987Trasa B / 7km✔️
20220217SebastiánFedor2016Trasa C / 100 m✔️
20220218DorotaSarakova2014Trasa C / 200 m✔️
20220219PeterBalog1980Trasa A / 22km✔️
20220220KamilReviľák2014K2Trasa B / 7km✔️
20220221KamilReviľák1975K2Trasa B / 7km✔️
20220222TonkaKožušková1979ČergovrunTrasa A / 22km✔️
20220223TomášKinček1985KošiceTrasa A / 22km✔️
20220224ZuzanaKaščáková1986Trasa B / 7km✔️
20220225ĽubošČenteš1985Trasa B / 7km✔️
20220226FilipSabol2017Trasa C / 50 m✔️
20220227JaroslavaČentešová2017Trasa C / 50 m✔️
20220228ViliamČenteš2015Trasa C / 200 m✔️
20220229PeterPeregrim1992Trasa A / 22km✔️
20220230VladoGajdos1968PresovTrasa B / 7km✔️
20220231ŠimonSaraka2017Trasa C / 50 m✔️
20220232GregorSobek2017Trasa C / 200 m✔️
20220233BorisSobek2019Trasa C / 50 m✔️
20220234SamuelBuchholz2008Trasa C / 1300 m✔️
20220235MatejSabol2020Trasa C / 50 m✔️
20220236IvanaSabolová1988Trasa B / 7km✔️
20220237TamaraLazorová2017Trasa C / 50 m✔️
20220238VeronikaGrohoľová1996Trasa B / 7km✔️
20220239MatúšSpišák1985Trasa B / 7km✔️
20220240MichalSpišák2011PopročTrasa C / 600 m✔️
20220241JánSpišák2014PopročTrasa C / 400 m✔️
20220242TimotejSpišák2016PopročTrasa C / 100 m✔️
20220243JánSpišák2016PopročTrasa C / 200 m✔️
20220244ĽuboRoman1974HaZZ BardejovTrasa B / 7km✔️
20220245MarekDziedziak1965Gorlicka Grupa BiegowaTrasa A / 22km✔️
20220246PeterGajdár1963BLŠ BardejovTrasa A / 22km✔️
20220247JánMúdry1996Trasa A / 22km✔️
20220248KatarínaFrigova1987Trasa B / 7km✔️
20220249BlankaMackulinova1985Trasa B / 7km✔️
20220250PatríciaLorková1996Trasa A / 22km✔️
20220251MariánBialko1980All Weather Runners ClubTrasa A / 22km✔️
20220252OliverBialko2013All Weather Runners ClubTrasa C / 1300 m✔️
20220253PeterGutt1979BardejovTrasa A / 22km✔️
20220254AntóniaMihalčinová1993Trasa B / 7km✔️
20220255KvetoslavaMarinčinová1975Ľubovnianski bežciTrasa A / 22km✔️
20220256ĽubošVarchol1969AndrejováTrasa B / 7km✔️
20220257LukasMalý1987Trasa B / 7km✔️
20220258JakubŠľachtič2015Trasa C / 200 m✔️
20220259MatušŠľachtič2013Trasa C / 400 m✔️
20220260DavidŠľachtič2011Trasa C / 600 m✔️
20220261MarekŠľachtič1973BartošovceTrasa B / 7km✔️
20220262PeterOndavsky1988Trasa B / 7km✔️
20220263LenkaOndavská1988Trasa B / 7km✔️
20220264MartinaBaranská1975Active life,KošiceTrasa B / 7km✔️
20220265ŠimonBartko1989Trasa B / 7km✔️
20220266MartinPramuk1980Active life o.z. košiceTrasa A / 22km
20220267TomášSaraka1981Trasa B / 7km✔️
20220268LucieReynoldsová1998Trasa A / 22km✔️
20220269RichardŠtraus1983KošiceTrasa A / 22km✔️
20220270JurajKazimir2015BartošovceTrasa C / 200 m✔️
20220271JuliánaKazimirová2019BartošovceTrasa C / 50 m✔️
20220272JozefKimák1969klub bežcov StropkovTrasa A / 22km✔️
20220273ValériaKimáková1968klub bežcov StropkovTrasa B / 7km✔️
20220274MarkoKantuľak2017Trasa C / 100 m✔️
20220275MichaelSokoli2018Trasa C / 50 m✔️
20220276PetronelaKovaľová1989Trasa B / 7km
20220277MonikaCoraničová1980MichalovceTrasa A / 22km✔️
20220278RichardŠoltis1998Trasa A / 22km✔️
20220279MartinaFrániková1987BardejovTrasa A / 22km✔️
20220280DanielKaputa1984BardejovTrasa A / 22km✔️
20220281MagdalénaJuščáková1970Trasa B / 7km✔️
20220282MilanČermák1987Trasa B / 7km✔️
20220283RichardDečo1988Sura TeamTrasa A / 22km✔️
20220284MichalDečo1986Sura TeamTrasa A / 22km✔️
20220285MarianŠkola1974Trasa A / 22km✔️
20220286ElenaAdamuščínová2019Trasa C / 50 m✔️
20220287DušanAdamuščín1983Trasa B / 7km✔️
20220288JanetteTakáčová1974Trasa A / 22km✔️
20220289RadoslavBača1988Dvojité Legíny KošiceTrasa A / 22km✔️
20220290JozefTej1971RichvaldTrasa B / 7km✔️
20220291PavolHankovský1986Trasa B / 7km✔️
20220292JakubOnuščák1996Trasa B / 7km✔️
20220293AnkaZávodníková1983STD DonivoTrasa B / 7km
20220294Kamil JuniorManik2014Trasa C / 1300 m✔️
20220295Noe EvanManik2016Trasa C / 1300 m✔️
20220296DominikaHanobiková1998Trasa B / 7km✔️
20220297DanielDrabiščák1990Trasa B / 7km✔️
20220298NelaHudáková2016Trasa C / 200 m✔️
20220299RastislavŠtefanko1988PrešovTrasa A / 22km✔️
20220300MatúšVeselý1972ZáborskéTrasa A / 22km✔️
20220301JozefŠevcov1971Trasa B / 7km✔️
20220302BarboraŠimková1982Trasa A / 22km✔️
20220303ImmánuelKukľaň1975MokroluhTrasa A / 22km✔️
20220304ViktorBodnár1990Trasa B / 7km✔️
20220305ErikBocko1995Trasa A / 22km✔️
20220306IvanaŠčensná1984Ľubovnianski bežciTrasa A / 22km✔️
20220307PeterLenčéš1974EPC Pro Health TeamTrasa A / 22km✔️
20220308LuciaDančišinová1981Čergovrun/SUTTTrasa A / 22km✔️
20220309ZaraTančinová2012Trasa C / 1300 m✔️
20220310MatúšBenka-Rybár2014Trasa C / 200 m✔️
20220311SamuelBenka-Rybár2017Trasa C / 100 m✔️
20220312JánStankovič1987Trasa B / 7km✔️
20220313VratkoRokyta1984Trasa A / 22km✔️
20220314Dávid MárioPalčo2006Trasa C / 1300 m✔️
20220315Sebastian MarkoPalčo2014Trasa C / 100 m✔️
20220316Ema ViktóriaPalčová2012Trasa C / 400 m✔️
20220317Lea AntóniaPalčová2008Trasa C / 1000 m✔️
Prihlásených bežcov: 317
Štartujúcich bežcov: 279
Trasa A: 118
Trasa B: 103
Trasa C: 58

Online registrácia pretekára

Registrácia na EuroPainClinics Horský beh Bardejov - prebieha online vyplnením formulára so základnými údajmi o pretekárovi. Po vyplnení formulára Vám bude zaslaný email s potvrdením a ďalšími inštrukciami. Štartovné v hlavných kategóriách je spojené s poplatkom 15 EUR. V cene štartovného pre Trasu A a Trasu B je parkovanie v Bardejovských kúpeľoch, číslo pretekára a čip, funkčné tričko EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2022, občerstvenie na trase, medaila, trofeje a ceny pre víťazov, obed a nápoj po pretekoch, tombola a samotná organizácia podujatia.

chcem sa registrovať

Podujatie podporili

Bardejovské kúpele R-Clinic Topa Sport Berhet U3G Muštáreň Janovce