DATA

Č.ID (VS)MenoPriezviskoKlubRokTrasaPayExp.PohlavieTričkoObed
1202001MatúšGmitterEPC Pro Health Team1986Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
2202002JanVarholEPC Pro Health Team1977Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
3202003RobertRapčanEPC Pro Health Team1969Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
4202004LenkaKovaličováEPC Pro Health Team1989Trasa A / 22kmOKŽenaXLMäsitý obed
5202005MiroslavHutkaEPC Pro Health Team1973Trasa B / 7kmOKMužXLMäsitý obed
7202007EmaHutková1998Trasa B / 7kmOKŽenaSBezmäsitý obed
8202008EvaHutková2003Trasa B / 7kmOKŽenaMBezmäsitý obed
9202009RóbertStrambaKavečany1973Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
102020010JozefKimákklub bežcov Stropkov1969Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
112020011ValériaKimákováklub bežcov Stropkov1968Trasa B / 7kmOKŽenaMMäsitý obed
122020012KatarínaDancáková1979Trasa A / 22kmOKŽenaSMäsitý obed
132020013StanoUhrinPrešov trail run1981Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
142020016JurajIvanovMARAS team1983Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
152020017OtoKalejaEkosoft1976Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
162020019MajaMichalikovaSabinov1986Trasa A / 22kmOKŽenaXSBezmäsitý obed
172020020StanislavKosmač1991Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
182020021MartinaGiňovskáŠK pre Radosť1985Trasa A / 22kmOKŽenaMMäsitý obed
192020022MichalKendraŠK pre Radosť1987Trasa A / 22kmMužXLMäsitý obed
202020023StanisławPiszczek1979Trasa A / 22kmMužMMäsitý obed
212020024BartoszKujawskiGrupetto Gorlice1992Trasa A / 22kmMužMMäsitý obed
222020025MariánŠimaOáza - Nádej pre nový život1987Trasa A / 22kmMužLMäsitý obed
232020026AndreaSidorjáková1974Trasa B / 7kmŽenaSBezmäsitý obed
242020027JakubKovaľMARAS Team1998Trasa B / 7kmMužMMäsitý obed
252020028GabrielKaščák1981Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
262020029VladimírHric1969Trasa B / 7kmMužMMäsitý obed
272020030MarekHoger1974Trasa A / 22kmOKMužLBezmäsitý obed
282020031MirkaPolaščíková1988Trasa A / 22kmOKŽenaSBezmäsitý obed
322020035ViktoriaProrok1980Trasa B / 7kmŽenaLMäsitý obed
332020037MarianRybarBK Steel Kosice1971Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
342020038MarianGargalovicSabinov1980Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
352020039SaskiaOľhová1971Trasa B / 7kmOKŽenaMMäsitý obed
362020040JanaPangrácová1976Trasa B / 7kmOKŽenaLMäsitý obed
372020041DušanSnak1975Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
382020042MarekZakuťanskýCondition Club Valaliky1980Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
392020043peterPavlinskýCergovrun1977Trasa A / 22kmOKMužSMäsitý obed
402020045IhorSavitskyi1974Trasa B / 7kmMužLMäsitý obed
412020046JúliaMüllerová1977Trasa A / 22kmOKŽenaSMäsitý obed
422020047MatúšRodák1984Trasa A / 22kmMužLMäsitý obed
432020048EmilTomáš1966Trasa A / 22kmMužMMäsitý obed
442020049JanaPangracová1980Trasa A / 22kmOKŽenaSMäsitý obed
452020050RadoslavNehila1984Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
462020051MichalRohrböck1980Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
472020052MagdalenaSzymańskaGeupetto Gorlice1981Trasa A / 22kmŽenaSMäsitý obed
482020054MartinHanobikHMactive1990Trasa A / 22kmMužSMäsitý obed
492020056MarekDziedziakGorlicka Grupa Biegowa1965Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
502020057RenéFedurco1993Trasa A / 22kmMužSBezmäsitý obed
512020058MarkaŠebejováMTC Vyšná Šebastova1986Trasa A / 22kmOKŽenaMBezmäsitý obed
522020059MilošPaločkoOcÚ Žipov1981Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
532020060JozefŠoltésNordi Walking-Running Prešov1966Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
542020061SlavomírTramitaSTG Prešov1978Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
552020062JozefKrenickýČergovRun1984Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
562020063JaroslavŽidišin1983Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
572020064JozefMargetinKošice1979Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
582020065PawelBodkowski1977Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
592020066SebastianChłandaGrupetto Gorlice1985Trasa B / 7kmMužMMäsitý obed
612020068PeterBerník1979Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
622020069MateuszMonicaApartamenty Łemko Team1979Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
632020070MárioPopovič1981Trasa B / 7kmOKMužXLBezmäsitý obed
642020071RenátaLechvár1989Trasa A / 22kmOKŽenaSMäsitý obed
652020072PeterMladý1984Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
662020073PeterMichalikSabinov1988Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
672020074JurajMlákaEPC Pro Health Team1981Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
682020075MartinHatala1981Trasa A / 22kmOKMužXLMäsitý obed
692020076SlavomírDemčák1977Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
702020077MatejKálna1990Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
712020078TomaszPyznarGrupetto Gorlice1985Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
722020079StanislavHolienčíkSport Rysy Klub1981Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
732020080MáriaDanielováSport Rysy Klub2001Trasa B / 7kmOKŽenaSBezmäsitý obed
742020081MartinŠkvareninaSport Rysy Klub1999Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
752020082PaulínaChudíkováSport Rysy Klub2003Trasa B / 7kmOKŽenaSBezmäsitý obed
762020083HanaChudíkováSport Rysy Klub2005Trasa B / 7kmOKŽenaSMäsitý obed
772020084TimeaPoloreckáSport Rysy Klub2004Trasa B / 7kmOKŽenaSMäsitý obed
782020085OliverVrábelSport Rysy Klub2005Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
792020086FrantišekHorváthCondition club Valaliky1966Trasa A / 22kmOKMužXLMäsitý obed
802020087JozefPillár1979Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
812020088JozefGargalovičSabinov1981Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
822020089SlavomírUličný1977Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
832020090JánGargalovič1983Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
842020091ŠtefanRaczKOB Kysak1961Trasa A / 22kmMužSMäsitý obed
852020092OndrejEvinMokroluh1976Trasa A / 22kmMužMBezmäsitý obed
862020093ĽubošLackoActive life1982Trasa B / 7kmMužMMäsitý obed
872020094OndrejEvinMokroluh1976Trasa A / 22kmMužMBezmäsitý obed
882020095DamiánMockŠAKAL Kalša1998Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
892020096PeterAndraščikOBS Prešov,WAJASY1965Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
902020097RomanBakGenerali balans1986Trasa A / 22kmOK//09MužMäsitý obed
912020098DorotaPodlewska1971Trasa B / 7kmOKŽenaXXLBezmäsitý obed
922020099WojciechPodlewskiKS Sportiva1971Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
9320200100ImrichMihokO5 BK Furča Košice1954Trasa A / 22kmMužLMäsitý obed
9420200101JozefLörincO5 BK Furča Košice1982Trasa A / 22kmMužLMäsitý obed
9520200102PavolPačutaVranov/Lomnica1978Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
9620200103MatúšVeselýZáborské1972Trasa A / 22kmOKMužMBezmäsitý obed
9920200107LuboslavRomanHaZZ Bardejov1974Trasa B / 7kmOKMužLBezmäsitý obed
10020200108MarekDutkoLEAR Prešov1984Trasa A / 22kmMužMMäsitý obed
10120200109TomášDorin1989Trasa B / 7kmOKMužSBezmäsitý obed
10220200110SimonaRapčanováR-Clinic1994Trasa B / 7kmOKŽenaXSMäsitý obed
10320200111SonjaRapčanováR-Clinic2000Trasa B / 7kmOKŽenaSBezmäsitý obed
10420200112MáriaSabolováZÁHRADA POHYBU Lemešany1974Trasa B / 7kmŽenaMMäsitý obed
10520200113WiktorBubniakGrupetto Gorlice1979Trasa A / 22kmMužMBezmäsitý obed
10620200114SlavkaPovažancová1976Trasa B / 7kmOKŽenaMMäsitý obed
10720200115MartinVološin1980Trasa A / 22kmOKMužXLMäsitý obed
10820200116MichalPagáč1987Trasa B / 7kmOKMužLBezmäsitý obed
10920200117EduardMochnáč1996Trasa A / 22kmOKMužXLMäsitý obed
11020200118FrantišekJaník1960Trasa B / 7kmOKMužMBezmäsitý obed
11120200119JakubKanca1999Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
11220200120EduardMichnáč1996Trasa A / 22kmMužXLMäsitý obed
11320200121PeterGutt1979Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
11420200122OndrejJanigaRun or Die1981Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
11520200123KristiánGmitterEPC Pro Health Team2001Trasa B / 7kmMužMMäsitý obed
11620200124ŠtefanSuvákJantex Humenné1988Trasa B / 7kmMužLMäsitý obed
11720200125IgorSeman1983Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
11820200127DominikPračkoONline Bardejov1987Trasa B / 7kmOKMužMBezmäsitý obed
11920200128TomášKoščuškoFlying Monkeys1993Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
12020200129JánKoščuškoBardejov1969Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
12120200130MatejProkopovičR-Clinic1997Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
12220200131DianaJazudeková1995Trasa A / 22kmOKŽenaMBezmäsitý obed
12320200132JakubŠatánek1989Trasa B / 7kmOKMužSMäsitý obed
12520200137MiroslavLabaj1978Trasa B / 7kmOKMužXXLMäsitý obed
12620200138MatúšNagyBardejov2002Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
12720200139ĽuboPoliakEPC1978Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
12820200140LukášVišňovskýČergovrun1985Trasa A / 22kmMužMMäsitý obed
12920200141RastislavMiškufZVL AUTO, Prešov1975Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
13020200142FrantišekBednarZVL AUTO, Prešov1958Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
13120200143MatejVavrek1983Trasa A / 22kmMužLMäsitý obed
13220200144JánGmiterko1969Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
13420200146OľgaAndrášová1978Trasa B / 7kmOKŽenaMMäsitý obed
13520200147AdrianaForisova1976Trasa B / 7kmOK//10ŽenaSMäsitý obed
13620200148MatejPošefkoPrešov1999Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
13920200151PeterLenčéšEPC Pro Health Team1974Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
14020200152MatúšJurko1992Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
14120200153TonkaKožuškováČergov Run1979Trasa A / 22kmOKŽenaXSMäsitý obed
14220200154MatejKožuškoČergov Run1998Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
14320200155MichalCubjakM team1979Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
14420200156ErikPuzderM team1994Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
14520200157ViktóriaHamarčákováOZ ROKA1982Trasa B / 7kmOK//35ŽenaSMäsitý obed
14620200158FrantišekHalečka1965Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
14720200159JánLihosit1960Trasa B / 7kmOKMužLMäsitý obed
14820200160MarekŠľachtič1973Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
14920200161JakubBasa1996Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
15020200162PeterPetrušNie1978Trasa B / 7kmOK//25MužLMäsitý obed
15120200163BranislavBíro1974Trasa A / 22kmOK//55MužMMäsitý obed
15220200164MáriaSabolováZÁHRADA POHYBU Lemešany1974Trasa A / 22kmOKŽenaMMäsitý obed
15320200165SlavomírSabolZÁHRADA POHYBU Lemešany1977Trasa A / 22kmOKMužLMäsitý obed
15420200166VieraBeňováBardejov1964Trasa B / 7kmOKŽenaMMäsitý obed
15520200167StefanHavryleshko1987Trasa A / 22kmOK//11MužSMäsitý obed
15620200168KaterynaGavryleshko1989Trasa B / 7kmŽenaMMäsitý obed
15720200169AntóniaMihalčinováBardejov 11993Trasa B / 7kmOKŽenaSMäsitý obed
15820200170VladimirTrojanovicBuchtickari1983Trasa A / 22kmOKMužMMäsitý obed
15920200171JozefPňakovič1996Trasa B / 7kmOKMužMMäsitý obed
16020200172MartinaStašováSPIDER Porúbka1978Trasa A / 22kmOKŽenaMBezmäsitý obed
16120200173SlavkaBenkova-RybarovaRokytov1975Trasa B / 7kmOK//05ŽenaSBezmäsitý obed
16220200174JanaFottováPrešov1964Trasa A / 22kmOK//01ŽenaMMäsitý obed
16320200175RastislavFottaPrešov1964Trasa A / 22kmOK//02MužLBezmäsitý obed
16420200176DušanGroškoBardejovská Nová Ves1996Trasa B / 7kmOK//08MužMMäsitý obed
16520200177RobertPaňko1996Trasa B / 7kmOK//07MužLMäsitý obed
16720200179BeátaMikulováNižná Polianka1973Trasa B / 7kmOK//03ŽenaLMäsitý obed
16820200180BarboraMikulováNižná Polianka2007Trasa B / 7kmOK//04ŽenaLMäsitý obed
16920200181PeterPaulikMARAS team1986Trasa A / 22kmOK//06MužLMäsitý obed
17020200182JozefŠtefanišinMaras team1969Trasa B / 7kmMužLMäsitý obed
17120200183ViktorLapsanskyNW RUNNING Stará Ľubovňa1965Trasa B / 7kmOK//13MužMMäsitý obed
17220200184JurajRužbarskýHS Čergov1971Trasa A / 22kmOK//12MužLMäsitý obed
17320200185AnnaRešovskáDobšiná1983Trasa B / 7kmOK//14ŽenaXSBezmäsitý obed
17420200186ImrichBačaSpider Porúbka1985Trasa A / 22kmOK//15MužLMäsitý obed
17520200187JanaFottováPrešov2000Trasa B / 7kmOK//18ŽenaMMäsitý obed
17620200188MartinPramuk1980Trasa A / 22kmMužXLMäsitý obed
17720200189JanAdamczykGorlicka Grupa Biegowa1957Trasa A / 22kmOK//16MužLMäsitý obed
17820200190MarcinWielosikVisegrad Maraton Rytro1993Trasa B / 7kmOK//17MužSMäsitý obed
17920200191JozefTomečkoNW Prešov1953Trasa B / 7kmOK//19MužMBezmäsitý obed
18020200192ErikaKnapová1987Trasa B / 7kmOK//21ŽenaLMäsitý obed
18120200193MikulášJurčišinPrepletaj nôžkami1958Trasa A / 22kmOK//60MužSBezmäsitý obed
18220200194AlenaSivčováSTG Prešov1971Trasa B / 7kmOK//24ŽenaMMäsitý obed
18320200195JaroslavKosťSTG Prešov1970Trasa B / 7kmOK//26MužLMäsitý obed
18420200196PeterKohútOŠK Ludrová1977Trasa A / 22kmOK//22MužXLMäsitý obed
18520200197ĽubomírGašparSalewa & Dynafit Tatranská Lomnica1972Trasa B / 7kmOK//23MužXLBezmäsitý obed
18720200199KatarínaKuľkováR Clinic1990Trasa B / 7kmŽenaXSMäsitý obed
18820200200BranislavSlosarčík1976Trasa B / 7kmOK//28MužMMäsitý obed
18920200201AndreaPituchová1990Trasa B / 7kmOK//20ŽenaSBezmäsitý obed
19020200202PeterSepešiValaliky1983Trasa A / 22kmOK//32MužMMäsitý obed
19120200203AldonaSepešiValaliky1987Trasa A / 22kmOK//33ŽenaXSBezmäsitý obed
19220200204JozefPavúkPorúbka1972Trasa B / 7kmOK//30MužMMäsitý obed
19320200205DávidGoreBujarí Bujaci1974Trasa A / 22kmOK//36MužMBezmäsitý obed
19420200206StanislavHorváthBujarí Bujaci1977Trasa A / 22kmOK//27MužLMäsitý obed
19520200207ĽudovítKovaľ1961Trasa A / 22kmOK//34MužMMäsitý obed
19620200208MiroslavKundračikMARAS team1985Trasa A / 22kmOK//31MužMMäsitý obed
19720200209BeátaDemekováNW Prešov1953Trasa B / 7kmOK//44ŽenaSBezmäsitý obed
19820200210DianaKarpjákováMARAS team1975Trasa A / 22kmOK//38ŽenaSMäsitý obed
20220200214AdamCina1992Trasa A / 22kmOK//29MužSBezmäsitý obed
20320200215MartinHockoStropkov1981Trasa B / 7kmMužLMäsitý obed
20420200216KatarínaHockova1982Trasa B / 7kmŽenaSBezmäsitý obed
20520200217JanaGanzarčíkovaEPC Pro Health Team1964Trasa B / 7kmOK//52ŽenaMBezmäsitý obed
20620200218MagdalénaStankovičováEPC Pro Health Team1968Trasa B / 7kmOK//51ŽenaSBezmäsitý obed
20720200219MartinGeralskýKST Hertník1999Trasa B / 7kmOK//69MužXLMäsitý obed
20820200220OndrejBenka-RybárŠKP Vysoké Tatry1982Trasa A / 22kmOK//53MužMMäsitý obed
21020200222DanielKaputa1984Trasa A / 22kmOK//39MužLMäsitý obed
21120200223TomášHanobik1991Trasa A / 22kmOK//37MužMMäsitý obed
21220200224ZuzanaHanusovaAlica1982Trasa B / 7kmOK//45ŽenaMBezmäsitý obed
21320200225JanLazor1986Trasa B / 7kmOK//54MužXLBezmäsitý obed
21420200226PavolRohaľ1991Trasa B / 7kmOK//43MužMMäsitý obed
21520200227DáriusHolík1993Trasa B / 7kmOK//47MužMMäsitý obed
21720200229FrantišekPoliak1964Trasa B / 7kmOK//41MužMBezmäsitý obed
21820200230MartinKlimekMokroluh1982Trasa B / 7kmOK//42MužLMäsitý obed
22120200233OľgaPoliaková1969Trasa B / 7kmOK//40ŽenaLBezmäsitý obed
22220200234LukášKažimírBežiaci gojaci1982Trasa A / 22kmOK//46MužMBezmäsitý obed
22320200235JakubHerstekBarRan team Bardejov1992Trasa A / 22kmOK//65MužSBezmäsitý obed
22620200238KatarínaDancákováPrešov1979Trasa A / 22kmOK//64ŽenaSMäsitý obed
22720200239SlavomirFecko1980Trasa A / 22kmOK//63MužLMäsitý obed
22820200240RobertNemcikLK Metropol Kosice1967Trasa B / 7kmOK//57MužMMäsitý obed
22920200241ZuzanaStanovčákováVranov nad Topľou1981Trasa A / 22kmOK//67ŽenaMBezmäsitý obed
23020200242MiroslavBerecký1991Trasa B / 7kmOK//59MužLMäsitý obed
23120200243JarmilaVitovičováPrešov1992Trasa A / 22kmOK//48ŽenaSMäsitý obed
23220200244JaroslavTomečekMaras Team1965Trasa A / 22kmMužMMäsitý obed
23320200245JOZEFKAKASCIKNW-ZABORSKE1959Trasa B / 7kmOK//50MužMMäsitý obed
23420200246PeterMiliczkyKosice1974Trasa A / 22kmOK// !!MužMMäsitý obed
23520200248AdelaSmetanováActive life Košice1975Trasa B / 7kmOK//61ŽenaSMäsitý obed
23620200249JanBárta1988Trasa B / 7kmOK//66MužXLMäsitý obed
23720200250PavolHlaváčMBO Strážske1986Trasa A / 22kmOK//62MužXLMäsitý obed
23820200251VladoGajdosPresov1968Trasa B / 7kmOK//58MužMBezmäsitý obed
23920200252MariaRaabova1963Trasa A / 22kmOK//71ŽenaXSBezmäsitý obed
24020200253StanislavRaab1962Trasa A / 22kmOK//72MužMBezmäsitý obed
24120200254JanaMruzová1991Trasa B / 7kmOK//70ŽenaSMäsitý obed
24420200257BranislavChoma1998Trasa A / 22kmMužLMäsitý obed
24520200258ŠtevoTimco1966Trasa B / 7kmOK//68MužMMäsitý obed
24620200259AndreaSidorjakova1974Trasa A / 22kmŽenaSBezmäsitý obed

Súčty:

  • Aktuálny počet prihlásených bežcov: 246
  • Aktuálny počet štartujúcih bežcov: 208
  • Aktuálny počet štartujúcih bežcov A+B: 184

Trasy:

  • Trasa A: 100
  • Trasa B: 84
  • Trasa C: 24

Obedy:

  • Mäsitý obed: 135
  • Bezmäsitý obed: 49


Online registrácia pretekára

Registrácia na EuroPainClinics Horský beh Bardejov - prebieha online vyplnením formulára so základnými údajmi o pretekárovi. Po vyplnení formulára Vám bude zaslaný email s potvrdením a ďalšími inštrukciami. Štartovné v hlavných kategóriách je spojené s poplatkom 12 EUR. Štartovné pre všetky Juniorské kategórie je zdarma. V cene štartovného pre Trasu A a Trasu B je parkovanie v Bardejovských kúpeľoch, číslo pretekára a čip, tričko EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020, občerstvenie na trase, medaila, trofeje a ceny pre víťazov, obed po pretekoch a samotná organizácia podujatia.

chcem sa registrovať

Podujatie podporili

Bardejovské kúpele R-Clinic Sport Rysy