Ďakujeme

Úspešne ste sa zaregistrovali na EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020.

Tešíme sa na Vás!

Na Váš email sme v tejto chvíli odoslali registračný email s podrobnými informáciami o úhrade registračného (štartovného) poplatku. Ak ste tento email vo svojej emailovej schránke nenašli, kontaktujte nás prosím emailom na info@europainclinics.com

Nenašli ste potvrdzujúci email po registrácii vo svojej emailovej schránke? Pre potvrdenie registrácie stačí zaslať štartovné v sume 12 EUR na číslo účtu SK73 8330 0000 0022 0158 3432 s variabilným symbolom (ID) pred Vaším menom z aktuálnej štartovej listiny.

Online registrácia pretekára

Registrácia na EuroPainClinics Horský beh Bardejov - prebieha online vyplnením formulára so základnými údajmi o pretekárovi. Po vyplnení formulára Vám bude zaslaný email s potvrdením a ďalšími inštrukciami. Štartovné v hlavných kategóriách je spojené s poplatkom 12 EUR. Štartovné pre všetky Juniorské kategórie je zdarma. V cene štartovného pre Trasu A a Trasu B je parkovanie v Bardejovských kúpeľoch, číslo pretekára a čip, tričko EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020, občerstvenie na trase, medaila, trofeje a ceny pre víťazov, obed po pretekoch a samotná organizácia podujatia.

chcem sa registrovať

Podujatie podporili

Bardejovské kúpele R-Clinic Sport Rysy