Štartová listina

Zoznam registrovaných bežcov EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020 v poradí akom sa zapojili do registrácie.

Stĺpec „štartovné“ s označením OK zobrazuje potvrdenie úspešného pripísania štartovného na účet organizátorov. Zoznam pretekárov je aktualizovaný automaticky, platby aktualizujeme priebežne. Bežci bez včasne uhradeného štartovného poplatku online (do 02. 09. 2020) alebo na mieste v deň uskutočnenia preteku (05. 09. 2020) sa nemôžu aktívne zúčastniť súťaže. Všetci ostatní sú však srdečne vítaní ako diváci.

Nenašli ste potvrdzujúci email po registrácii vo svojej emailovej schránke? Pre potvrdenie registrácie stačí zaslať štartovné v sume 12 EUR na číslo účtu SK73 8330 0000 0022 0158 3432 s variabilným symbolom (ID) pred Vaším menom z aktuálnej štartovej listiny.

ID (VS)MenoPriezviskoRokKlubTrasaŠtartovné
202001MatúšGmitter1986EPC Pro Health TeamTrasa A / 22kmOK
202002JanVarhol1977EPC Pro Health TeamTrasa A / 22kmOK
202003RobertRapčan1969EPC Pro Health TeamTrasa A / 22kmOK
202004LenkaKovaličová1989EPC Pro Health TeamTrasa A / 22kmOK
202005MiroslavHutka1973EPC Pro Health TeamTrasa B / 7kmOK
202006JakubHutka2010Trasa C / 1000 mOK
202007EmaHutková1998Trasa B / 7kmOK
202008EvaHutková2003Trasa B / 7kmOK
202009RóbertStramba1973KavečanyTrasa A / 22kmOK
2020010JozefKimák1969klub bežcov StropkovTrasa A / 22kmOK
2020011ValériaKimáková1968klub bežcov StropkovTrasa B / 7kmOK
2020012KatarínaDancáková1979Trasa A / 22kmOK
2020013StanoUhrin1981Prešov trail runTrasa A / 22kmOK
2020016JurajIvanov1983MARAS teamTrasa A / 22kmOK
2020017OtoKaleja1976EkosoftTrasa A / 22kmOK
2020019MajaMichalikova1986SabinovTrasa A / 22kmOK
2020020StanislavKosmač1991Trasa A / 22kmOK
2020021MartinaGiňovská1985ŠK pre RadosťTrasa A / 22kmOK
2020022MichalKendra1987ŠK pre RadosťTrasa A / 22km
2020023StanisławPiszczek1979Trasa A / 22km
2020024BartoszKujawski1992Grupetto GorliceTrasa A / 22km
2020025MariánŠima1987Oáza - Nádej pre nový životTrasa A / 22km
2020026AndreaSidorjáková1974Trasa B / 7km
2020027JakubKovaľ1998MARAS TeamTrasa B / 7km
2020028GabrielKaščák1981Trasa A / 22kmOK
2020029VladimírHric1969Trasa B / 7km
2020030MarekHoger1974Trasa A / 22kmOK
2020031MirkaPolaščíková1988Trasa A / 22kmOK
2020032JurajKazimir2015BartošovceTrasa C / 100 mOK
2020033JakubKazimir2009BartošovceTrasa C / 600 mOK
2020034KaiPorok2014Trasa C / 100 mOK
2020035ViktoriaProrok1980Trasa B / 7km
2020037MarianRybar1971BK Steel KosiceTrasa A / 22kmOK
2020038MarianGargalovic1980SabinovTrasa A / 22kmOK
2020039SaskiaOľhová1971Trasa B / 7kmOK
2020040JanaPangrácová1976Trasa B / 7kmOK
2020041DušanSnak1975Trasa B / 7kmOK
2020042MarekZakuťanský1980Condition Club ValalikyTrasa A / 22kmOK
2020043peterPavlinský1977CergovrunTrasa A / 22kmOK
2020045IhorSavitskyi1974Trasa B / 7km
2020046JúliaMüllerová1977Trasa A / 22kmOK
2020047MatúšRodák1984Trasa A / 22km
2020048EmilTomáš1966Trasa A / 22km
2020049JanaPangracová1980Trasa A / 22kmOK
2020050RadoslavNehila1984Trasa A / 22kmOK
2020051MichalRohrböck1980Trasa A / 22kmOK
2020052MagdalenaSzymańska1981Geupetto GorliceTrasa A / 22km
2020054MartinHanobik1990HMactiveTrasa A / 22km
2020056MarekDziedziak1965Gorlicka Grupa BiegowaTrasa A / 22kmOK
2020057RenéFedurco1993Trasa A / 22km
2020058MarkaŠebejová1986MTC Vyšná ŠebastovaTrasa A / 22kmOK
2020059MilošPaločko1981OcÚ ŽipovTrasa A / 22kmOK
2020060JozefŠoltés1966Nordi Walking-Running PrešovTrasa B / 7kmOK
2020061SlavomírTramita1978STG PrešovTrasa A / 22kmOK
2020062JozefKrenický1984ČergovRunTrasa A / 22kmOK
2020063JaroslavŽidišin1983Trasa A / 22kmOK
2020064JozefMargetin1979KošiceTrasa A / 22kmOK
2020065PawelBodkowski1977Trasa A / 22kmOK
2020066SebastianChłanda1985Grupetto GorliceTrasa B / 7km
2020067HannaChłanda2014Grupetto GorliceTrasa C / 100 mOK
2020068PeterBerník1979Trasa A / 22kmOK
2020069MateuszMonica1979Apartamenty Łemko TeamTrasa A / 22kmOK
2020070MárioPopovič1981Trasa B / 7kmOK
2020071RenátaLechvár1989Trasa A / 22kmOK
2020072PeterMladý1984Trasa A / 22kmOK
2020073PeterMichalik1988SabinovTrasa A / 22kmOK
2020074JurajMláka1981EPC Pro Health TeamTrasa A / 22kmOK
2020075MartinHatala1981Trasa A / 22kmOK
2020076SlavomírDemčák1977Trasa B / 7kmOK
2020077MatejKálna1990Trasa A / 22kmOK
2020078TomaszPyznar1985Grupetto GorliceTrasa B / 7kmOK
2020079StanislavHolienčík1981Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020080MáriaDanielová2001Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020081MartinŠkvarenina1999Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020082PaulínaChudíková2003Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020083HanaChudíková2005Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020084TimeaPolorecká2004Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020085OliverVrábel2005Sport Rysy KlubTrasa B / 7kmOK
2020086FrantišekHorváth1966Condition club ValalikyTrasa A / 22kmOK
2020087JozefPillár1979Trasa A / 22kmOK
2020088JozefGargalovič1981SabinovTrasa A / 22kmOK
2020089SlavomírUličný1977Trasa A / 22kmOK
2020090JánGargalovič1983Trasa A / 22kmOK
2020091ŠtefanRacz1961KOB KysakTrasa A / 22km
2020092OndrejEvin1976MokroluhTrasa A / 22km
2020093ĽubošLacko1982Active lifeTrasa B / 7km
2020094OndrejEvin1976MokroluhTrasa A / 22km
2020095DamiánMock1998ŠAKAL KalšaTrasa A / 22kmOK
2020096PeterAndraščik1965OBS Prešov,WAJASYTrasa A / 22kmOK
2020097RomanBak1986Generali balansTrasa A / 22kmOK
2020098DorotaPodlewska1971Trasa B / 7kmOK
2020099WojciechPodlewski1971KS SportivaTrasa A / 22kmOK
20200100ImrichMihok1954O5 BK Furča KošiceTrasa A / 22km
20200101JozefLörinc1982O5 BK Furča KošiceTrasa A / 22km
20200102PavolPačuta1978Vranov/LomnicaTrasa A / 22kmOK
20200103MatúšVeselý1972ZáborskéTrasa A / 22kmOK
20200104AdamJančár2014Trasa C / 100 mOK
20200106LadislavJančár2012Trasa C / 200 mOK
20200107LuboslavRoman1974HaZZ BardejovTrasa B / 7kmOK
20200108MarekDutko1984LEAR PrešovTrasa A / 22km
20200109TomášDorin1989Trasa B / 7kmOK
20200110SimonaRapčanová1994R-ClinicTrasa B / 7kmOK
20200111SonjaRapčanová2000R-ClinicTrasa B / 7kmOK
20200112MáriaSabolová1974ZÁHRADA POHYBU LemešanyTrasa B / 7km
20200113WiktorBubniak1979Grupetto GorliceTrasa A / 22km
20200114SlavkaPovažancová1976Trasa B / 7kmOK
20200115MartinVološin1980Trasa A / 22kmOK
20200116MichalPagáč1987Trasa B / 7kmOK
20200117EduardMochnáč1996Trasa A / 22kmOK
20200118FrantišekJaník1960Trasa B / 7kmOK
20200119JakubKanca1999Trasa B / 7kmOK
20200120EduardMichnáč1996Trasa A / 22km
20200121PeterGutt1979Trasa A / 22kmOK
20200122OndrejJaniga1981Run or DieTrasa A / 22kmOK
20200123KristiánGmitter2001EPC Pro Health TeamTrasa B / 7km
20200124ŠtefanSuvák1988Jantex HumennéTrasa B / 7km
20200125IgorSeman1983Trasa A / 22kmOK
20200127DominikPračko1987ONline BardejovTrasa B / 7kmOK
20200128TomášKoščuško1993Flying MonkeysTrasa A / 22kmOK
20200129JánKoščuško1969BardejovTrasa B / 7kmOK
20200130MatejProkopovič1997R-ClinicTrasa B / 7kmOK
20200131DianaJazudeková1995Trasa A / 22kmOK
20200132JakubŠatánek1989Trasa B / 7kmOK
20200134FilipŠatánek2016Trasa C / 50 mOK
20200137MiroslavLabaj1978Trasa B / 7kmOK
20200138MatúšNagy2002BardejovTrasa B / 7kmOK
20200139ĽuboPoliak1978EPCTrasa A / 22kmOK
20200140LukášVišňovský1985ČergovrunTrasa A / 22km
20200141RastislavMiškuf1975ZVL AUTO, PrešovTrasa A / 22kmOK
20200142FrantišekBednar1958ZVL AUTO, PrešovTrasa A / 22kmOK
20200143MatejVavrek1983Trasa A / 22km
20200144JánGmiterko1969Trasa B / 7kmOK
20200145JúliaGmiterková2009Trasa C / 600 mOK
20200146OľgaAndrášová1978Trasa B / 7kmOK
20200147AdrianaForisova1976Trasa B / 7kmOK
20200148MatejPošefko1999PrešovTrasa A / 22kmOK
20200149BarborkaSabolova2012FinticeTrasa C / 200 mOK
20200150AlžbetkaSabolova2015FinticeTrasa C / 100 mOK
20200151PeterLenčéš1974EPC Pro Health TeamTrasa A / 22kmOK
20200152MatúšJurko1992Trasa B / 7kmOK
20200153TonkaKožušková1979Čergov RunTrasa A / 22kmOK
20200154MatejKožuško1998Čergov RunTrasa A / 22kmOK
20200155MichalCubjak1979M teamTrasa B / 7kmOK
20200156ErikPuzder1994M teamTrasa B / 7kmOK
20200157ViktóriaHamarčáková1982OZ ROKATrasa B / 7kmOK
20200158FrantišekHalečka1965Trasa B / 7kmOK
20200159JánLihosit1960Trasa B / 7kmOK
20200160MarekŠľachtič1973Trasa B / 7kmOK
20200161JakubBasa1996Trasa B / 7kmOK
20200162PeterPetruš1978NieTrasa B / 7kmOK
20200163BranislavBíro1974Trasa A / 22kmOK
20200164MáriaSabolová1974ZÁHRADA POHYBU LemešanyTrasa A / 22kmOK
20200165SlavomírSabol1977ZÁHRADA POHYBU LemešanyTrasa A / 22kmOK
20200166VieraBeňová1964BardejovTrasa B / 7kmOK
20200167StefanHavryleshko1987Trasa A / 22kmOK
20200168KaterynaGavryleshko1989Trasa B / 7km
20200169AntóniaMihalčinová1993Bardejov 1Trasa B / 7kmOK
20200170VladimirTrojanovic1983BuchtickariTrasa A / 22kmOK
20200171JozefPňakovič1996Trasa B / 7kmOK
20200172MartinaStašová1978SPIDER PorúbkaTrasa A / 22kmOK
20200173SlavkaBenkova-Rybarova1975RokytovTrasa B / 7kmOK
20200174JanaFottová1964PrešovTrasa A / 22kmOK
20200175RastislavFotta1964PrešovTrasa A / 22kmOK
20200176DušanGroško1996Bardejovská Nová VesTrasa B / 7kmOK
20200177RobertPaňko1996Trasa B / 7kmOK
20200178DávidŠoltés2014NW RokycanyTrasa C / 100 mOK
20200179BeátaMikulová1973Nižná PoliankaTrasa B / 7kmOK
20200180BarboraMikulová2007Nižná PoliankaTrasa B / 7kmOK
20200181PeterPaulik1986MARAS teamTrasa A / 22kmOK
20200182JozefŠtefanišin1969Maras teamTrasa B / 7km
20200183ViktorLapsansky1965NW RUNNING Stará ĽubovňaTrasa B / 7kmOK
20200184JurajRužbarský1971HS ČergovTrasa A / 22kmOK
20200185AnnaRešovská1983DobšináTrasa B / 7kmOK
20200186ImrichBača1985Spider PorúbkaTrasa A / 22kmOK
20200187JanaFottová2000PrešovTrasa B / 7kmOK
20200188MartinPramuk1980Trasa A / 22km
20200189JanAdamczyk1957Gorlicka Grupa BiegowaTrasa A / 22kmOK
20200190MarcinWielosik1993Visegrad Maraton RytroTrasa B / 7kmOK
20200191JozefTomečko1953NW PrešovTrasa B / 7kmOK
20200192ErikaKnapová1987Trasa B / 7kmOK
20200193MikulášJurčišin1958Prepletaj nôžkamiTrasa A / 22kmOK
20200194AlenaSivčová1971STG PrešovTrasa B / 7kmOK
20200195JaroslavKosť1970STG PrešovTrasa B / 7kmOK
20200196PeterKohút1977OŠK LudrováTrasa A / 22kmOK
20200197ĽubomírGašpar1972Salewa & Dynafit Tatranská LomnicaTrasa B / 7kmOK
20200198RichardSlovík2016Trasa C / 100 mOK
20200199KatarínaKuľková1990R ClinicTrasa B / 7km
20200200BranislavSlosarčík1976Trasa B / 7kmOK
20200201AndreaPituchová1990Trasa B / 7kmOK
20200202PeterSepeši1983ValalikyTrasa A / 22kmOK
20200203AldonaSepeši1987ValalikyTrasa A / 22kmOK
20200204JozefPavúk1972PorúbkaTrasa B / 7kmOK
20200205DávidGore1974Bujarí BujaciTrasa A / 22kmOK
20200206StanislavHorváth1977Bujarí BujaciTrasa A / 22kmOK
20200207ĽudovítKovaľ1961Trasa A / 22kmOK
20200208MiroslavKundračik1985MARAS teamTrasa A / 22kmOK
20200209BeátaDemeková1953NW PrešovTrasa B / 7kmOK
20200210DianaKarpjáková1975MARAS teamTrasa A / 22kmOK
20200211BorisDroblienka2010RaslaviceTrasa C / 400 mOK
20200212DávidDroblienka2013RaslaviceTrasa C / 200 mOK
20200213RichardDroblienka2012RaslaviceTrasa C / 200 mOK
20200214AdamCina1992Trasa A / 22kmOK
20200215MartinHocko1981StropkovTrasa B / 7km
20200216KatarínaHockova1982Trasa B / 7km
20200217JanaGanzarčíkova1964EPC Pro Health TeamTrasa B / 7kmOK
20200218MagdalénaStankovičová1968EPC Pro Health TeamTrasa B / 7kmOK
20200219MartinGeralský1999KST HertníkTrasa B / 7kmOK
20200220OndrejBenka-Rybár1982ŠKP Vysoké TatryTrasa A / 22kmOK
20200221Alžbeta EmmaKosťová2010PrešovTrasa C / 600 mOK
20200222DanielKaputa1984Trasa A / 22kmOK
20200223TomášHanobik1991Trasa A / 22kmOK
20200224ZuzanaHanusova1982AlicaTrasa B / 7kmOK
20200225JanLazor1986Trasa B / 7kmOK
20200226PavolRohaľ1991Trasa B / 7kmOK
20200227DáriusHolík1993Trasa B / 7kmOK
20200228DávidŠľachtič2011BartošovceTrasa C / 400 mOK
20200229FrantišekPoliak1964Trasa B / 7kmOK
20200230MartinKlimek1982MokroluhTrasa B / 7kmOK
20200231MartinKlimek2013MokroluhTrasa C / 200 mOK
20200232AlexKlimek2010MokroluhTrasa C / 400 mOK
20200233OľgaPoliaková1969Trasa B / 7kmOK
20200234LukášKažimír1982Bežiaci gojaciTrasa A / 22kmOK
20200235JakubHerstek1992BarRan team BardejovTrasa A / 22kmOK
20200236MatúšŠľachtic2013BartošovceTrasa C / 200 mOK
20200237JakubŠľachtic2015BartošovceTrasa C / 100 mOK
20200238KatarínaDancáková1979PrešovTrasa A / 22kmOK
20200239SlavomirFecko1980Trasa A / 22kmOK
20200240RobertNemcik1967LK Metropol KosiceTrasa B / 7kmOK
20200241ZuzanaStanovčáková1981Vranov nad TopľouTrasa A / 22kmOK
20200242MiroslavBerecký1991Trasa B / 7kmOK
20200243JarmilaVitovičová1992PrešovTrasa A / 22kmOK
20200244JaroslavTomeček1965Maras TeamTrasa A / 22km
20200245JOZEFKAKASCIK1959NW-ZABORSKETrasa B / 7kmOK
20200246PeterMiliczky1974KosiceTrasa A / 22kmOK
20200248AdelaSmetanová1975Active life KošiceTrasa B / 7kmOK
20200249JanBárta1988Trasa B / 7kmOK
20200250PavolHlaváč1986MBO StrážskeTrasa A / 22kmOK
20200251VladoGajdos1968PresovTrasa B / 7kmOK
20200252MariaRaabova1963Trasa A / 22kmOK
20200253StanislavRaab1962Trasa A / 22kmOK
20200254JanaMruzová1991Trasa B / 7kmOK
20200255LianaMruzová2010Trasa C / 400 mOK
20200256ElenaMruzová2016Trasa C / 50 mOK
20200257BranislavChoma1998Trasa A / 22km
20200258ŠtevoTimco1966Trasa B / 7kmOK
20200259AndreaSidorjakova1974Trasa A / 22km

Aktuálny počet prihlásených bežcov: 246

Aktuálny počet štartujúcih bežcov: 208

Trasa A: 100
Trasa B: 84
Trasa C: 24



Online registrácia pretekára

Registrácia na EuroPainClinics Horský beh Bardejov - prebieha online vyplnením formulára so základnými údajmi o pretekárovi. Po vyplnení formulára Vám bude zaslaný email s potvrdením a ďalšími inštrukciami. Štartovné v hlavných kategóriách je spojené s poplatkom 12 EUR. Štartovné pre všetky Juniorské kategórie je zdarma. V cene štartovného pre Trasu A a Trasu B je parkovanie v Bardejovských kúpeľoch, číslo pretekára a čip, tričko EuroPainClinics Horský beh Bardejov 2020, občerstvenie na trase, medaila, trofeje a ceny pre víťazov, obed po pretekoch a samotná organizácia podujatia.

chcem sa registrovať

Podujatie podporili

Bardejovské kúpele R-Clinic Sport Rysy